Пацієнтам

Варикоз

Красиві ноги = здорові вени

Cимптоми варикозного розширення вен може побачити не тільки досвідчений лікар - їх не можуть не помітити і самі пацієнти. Здається, невидимий художник малює по одним йому відомим зразкам вигадливу сіточку на ногах ... Ось тільки цей шедевр не доставляє естетичного задоволення нікому - ні жінкам, ні чоловікам.

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Досконала простота Блемарена

Серед урологічних захворювань найбільше поширена сечокам’яна хвороба: на неї страждає до 5% населення віком 30-50 років, причому жінки - частіше за чоловіків. Щоб зменшити загрози, які вона створює, треба виявляти її на початковій стадії та адекватно лікувати. А ще краще - проводити профілактику. До стандартів як комплексної терапії, так і профілактики цієї недуги включено цитратні суміші.

Детальніше...

Сухість шкіри, мозолі, тріщини

«На своїх двох» або як запобігти «діабетичній стопі»?

Погано контрольований діабет порушує чутливість нервів, а також погіршує кровотік в судинах ніг, що підвищує ризик травм та інфекцій. У разі синдрому діабетичної стопи у хворого з'являються виразки на стопах, ураження суглобів і навіть кісток. Рани погано загоюються, в них розмножуються хвороботворні мікроби. У запущених випадках це стає причиною гангрени і, навіть, ампутації.  Це реальна загроза при діабеті.

Детальніше...

Артрит, артроз, біль у спині - лікуємо зовні

Пригоди під час відрядження та після

Апизартрон має природний склад: бджолина отрута знімає запалення та біль, а гірчична олія покращує кровообіг, що спричиняє виведенню шкідливих сполук, які утворюються внаслідок ураження. Ще Апізартрон містить метилсаліцилат, який має знеболювальні й протизапальні властивості та допомагає першим двом компонентам потрапити в осередок болю й швидко там діяти.

Детальніше...

Тривога та стрес

Седаристон - німецька формула рівноваги

Як би не стресануло, вас не збити. Седаристону Dankishon. По-німецьки виважений баланс валеріани та звіробою допомагає не тільки заспокоїтися, а і бути у діє готовності. Седаристон - німецька формула рівноваги.

Детальніше...

Кашель та застуда

В гори з Евкабалом

Кажуть, що краще за гори можуть бути тільки гори! Тому багато хто з нас намагаються хоча б на кілька днів змінити звичний міський пейзаж на засніжені верхівки та гірськолижні траси. Однак на гостей і фешенебельного Куршавеля, і затишного Закопане, і демократичного Славського чатує одна й та сама небезпека – застуда. Тому важливо не забути взяти з собою Евкабал бальзам та сироп (Еспарма, Німеччина).

Детальніше...