Пацієнтам

Артрити

Природа радіє дбайливим рукам і квітам

Якщо ви почули діагноз, ревматоїдний артрит, це ще не вирок і не кінець світу. Спробуйте регулярно використовувати Апізартрон мазь – і результат не змусить довго чекати. Набряки та біль у суглобах зменшуються. І це не дивно, адже мазь Апізартрон має цілющий склад. Основний компонент – бджолина отрута, яка містить активні інгредієнти, що забезпечують багатобічний лікувальний ефект.

Детальніше...

Біль у спині

Пригоди під час відрядження та після

Апизартрон має природний склад: бджолина отрута знімає запалення та біль, а гірчична олія покращує кровообіг, що спричиняє виведенню шкідливих сполук, які утворюються внаслідок ураження. Ще Апізартрон містить метилсаліцилат, який має знеболювальні й протизапальні властивості та допомагає першим двом компонентам потрапити в осередок болю й швидко там діяти.

Детальніше...

Варикоз

Красиві ноги = здорові вени

Cимптоми варикозного розширення вен може побачити не тільки досвідчений лікар - їх не можуть не помітити і самі пацієнти. Здається, невидимий художник малює по одним йому відомим зразкам вигадливу сіточку на ногах ... Ось тільки цей шедевр не доставляє естетичного задоволення нікому - ні жінкам, ні чоловікам.

Детальніше...

Сухість шкіри, мозолі, тріщини

Чари не казкові, а наукові

Таємниця засобів серії Бальзамед – у їхньому складі: це цілий комплекс вкрай необхідних речовин. Бальзамед базаль містить молочну кислоту, що відлущує зроговілі ділянки, сечовину, яка зволожує, вітаміни А і Е та натуральні рослинні олії авокадо і жожоба, що пом’якшують шкіру. Вони разом активно усувають мозолі й натоптені та одночасно глибоко насичують шкіру вологою. Іншими словами, Бальзамед базаль незамінний, якщо шкіра стоп дуже суха, схильна до надмірного зроговіння. Щодо Бальзамед інтенсив – він позбавляє шкіру почервоніння та інтенсивно живить її, тому що крім відлущувальних компонентів містить ще й унікальну речовину – лінолеву кислоту, яка чинить протизапальну, загоювальну дію та посилює захисні властивості шкіри.

Детальніше...

Кашель та застуда

В гори з Евкабалом

Кажуть, що краще за гори можуть бути тільки гори! Тому багато хто з нас намагаються хоча б на кілька днів змінити звичний міський пейзаж на засніжені верхівки та гірськолижні траси. Однак на гостей і фешенебельного Куршавеля, і затишного Закопане, і демократичного Славського чатує одна й та сама небезпека – застуда. Тому важливо не забути взяти з собою Евкабал бальзам та сироп (Еспарма, Німеччина).

Детальніше...