×

Помилка

Ви не авторизовані для перегляду сайту.

Корисні статті

СЕДАРИСТОН капсули: баланс спокою та бадьорості

Заспокійливих препаратів на сучасному фармацевтичному ринку досить велика кількість. Як вибрати для себе або порекомендувати комусь саме той препарат, що потрібен конкретній людині в конкретній ситуації? Це питання щодня постає перед провізором. Адже відомо, що часто, усуваючи тривогу та неспокій, седативні препарати  викликають сонливість та зниження концентрації уваги та працездатності. Як же бути тим, хто потребує заспокоєння, але не може дозволити собі «куняти» та гальмувати на ходу?

Детальніше...

Седаристон: у фокусі - клієнт

Перш ніж порекомендувати клієнту аптеки той чи інший засіб, слід врахувати деякі індивідуальні особливості кожного з них. Розібратися в них непросто, тому в журналі відкривається нова рубрика «ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА ПОКУПЦЯ». В ній ми будемо змальовувати для вас особливі риси покупців з різними хворобами.

Детальніше...

Седаристон повертає спокій

Які епітети доречні у створенні словесного портрету сучасного українця? Він добрий, щирий та людяний. Однак водночас з цим – знервований, роздратований, не завжди здатний опанувати свою агресію. Отже, багатьом людям зараз потрібен ефективний та безпечний седативний засіб. Такий, наприклад, як Седаристон («Еспарма», Німеччина).

Детальніше...

Від тривоги та стресу

Седаристон капсули

Фармакологічна дія

Рослинні екстракти, що входять до складу препарату, діють спазмолітично, заспокійливо, стабілізують настрій та полегшують засинання.

Показання

Нервове збудження, дратівливість, зниження концентрації уваги та навантаження різного походження

Вегетативна дистонія, з різними скаргами

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату

Артеріальна гіпотензія

Відома підвищена чутливість шкіри до світла, тимчасові стани депресії тяжкого ступеня та інші розлади, що супроводжуються пригніченням центральної нервової системи