Спеціалістам

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.

Стрес, тривога, ВСД

СЕДАРИСТОН капсули: баланс спокою та бадьорості

Заспокійливих препаратів на сучасному фармацевтичному ринку досить велика кількість. Як вибрати для себе або порекомендувати комусь саме той препарат, що потрібен конкретній людині в конкретній ситуації? Це питання щодня постає перед провізором. Адже відомо, що часто, усуваючи тривогу та неспокій, седативні препарати  викликають сонливість та зниження концентрації уваги та працездатності. Як же бути тим, хто потребує заспокоєння, але не може дозволити собі «куняти» та гальмувати на ходу?

Детальніше...

Кашель, ГРЗ, ГРВІ

Новий препарат ЕВКАБАЛ® САШЕ (ацетилцистеїн) – нові можливості в лікуванні захворювань, що супроводжуються кашлем

Підготувала Тетяна Брандіс

Опубліковано в журналі «Новини медицини і фармації» №2(679)'2019

Застосування прямого муколітика АЦЕТИЛЦИСТЕЇНУ одночасно вирішує кілька складних завдань при лікуванні гострих чи хронічних захворювань дихальної системи, що супроводжуються кашлем. В першу чергу - це розрідження густого або гнійного мокротиння та руйнування бактеріальних біоплівок.

Детальніше...

Інфекції сечовивідних шляхів

ЕСПА-ФОЦИН – препарат першого вибору при циститі

Підготувала Ганна Петренко

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №12'2017

Порівняно з іншими антибіотиками переваги ЕСПА-ФОЦИНУ досить вагомі. Так, при циститі препарат діє відразу кількома механізмами: бактерицидним, який сприяє знищенню бактерій, та антиадгезивним, що не дозволяє збудникам прикріплятися до клітин слизової оболонки сечового міхура. Така подвійна активність запобігає переходу гострого циститу в хронічний.

Детальніше...

Цистит

Застосування екстрактів золотушника звичайного (solidago virgaurea l.) для лікування захворювань сечовивідних шляхів

В огляді розглядаються фармакологічні і клінічні дані про застосування екстрактів золотушника звичайного (Solidago virgaurea L.) для лікування захворювань сечовивідної системи. Екстракти золотушника проявляють 6 основних фармакологічних ефектів: антибактеріальний, протизапальний, імуномодулюючий, спазмолітичний, знеболюючий і сечогінний.

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Вплив Блемарена на результати дистанційної літотрипсії у хворих на уратний та оксалатний уролітіаз

Наявність крупних франментів каменя, скупчення великої кількості уламків після літотрипсії стає причиною порушення уродинаміки, виникнення ниркових колік. Продукти руйнування, які самостійно відходять сечовими шляхами, мають гострі грані, що призводить до травмування сечовивідних шляхів. Наявність залишків фрагментів у порожнинній системі нирки може стати причиною рецидивного каменеутворення.

Детальніше...

Варикозна хвороба

Хронічна венозна недостатність в практиці лікаря-інтерніста

Підготував Олійник М.В.

Опубліковано в журналі «Ліки України» №9(145)2010

Основою лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) є максимальна корекція її факторів ризику – модифікація способу життя, фізичні вправи, зменшення ваги, носіння взуття з відповідними ортопедичними характеристиками і т.д. Другим компонентом терапії ХВН – еластична компресія. Третім компонентом є застосування сучасних флеботропних препаратів (венотоніки, флебопротектори) в якості основної терапії. Поєднання антикоагулянтного, антисклеротичного, антиоксидантного та гіпоглікемічного ефектів роблять Ескузан краплі унікальним препаратом-флеботоніком для пацієнтів із зайвою вагою тіла, метаболічним синдромом, серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією.

Детальніше...

Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Догляд – ніжний, лікування – дієве

«Агов, любове моя!» -  віталася з  улюбленою парою босоніжок стильна й іронічна Керрі Бредшоу, персонаж культового американського серіалу «Секс і місто». Як і в відчайдушної Керрі, у кожної з нас є одна-дві пари босоніжок, до яких ми відчуваємо «неземну любов».  

Босоніжки –  літнє відкрите взуття, яке носять без колготок і панчіх. А отже, стопи мають бути ідеально доглянутими. Як досягти цієї мети?

Детальніше...

Діабетична стопа

Лікувальний ефект Еспа-ліпону в терапії діабетичної стопи

Діабетична стопа є одним із тяжких ускладнень цукрового діабету як першого, так і другого типів, яке розвивається на тлі діабетичної ангіопатії, нейропатії та інфекції, що приєднується.

Детальніше...

Гіпертиреоз

Хвороба Грейвса з нефункціонуючою аденомою паращитоподібної залози: незвичайне поєднання звичайних захворюван

Описи випадків одночасного розвитку в пацієнта хвороби Грейвса, гіпопаратиреозу та автоімунної гемолітичної анемії нечисленні. Ми повідомляємо про незвичайний випадок автоімунної патології, що призвела до розвитку хвороби Грейвса й автоімунної гемолітичної анемії на тлі кальцифікації базальних гангліїв.

Детальніше...

Застосування α-липоєвої кислоти в клінічній практиці

Альфа-ліпоєва (тіоктова) кислота в клінічних дослідженнях

Опубліковано в журналі «ДОМС» №4'2018

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) є ефективним протизапальним засобом, виводить токсини з організму, допомагає регенерувати тканини, захищає від атеросклерозу і серцево-судинних захворювань і стимулює продуктивність стовбурових клітин. ЕСПА-ЛІПОН (альфа-ліпоєва кислота) поліпшує живлення тканин, а також ефективно впливає на прочищення найдрібніших кровоносних судин і, таким чином, сприяє кращому загоєнню післяопераційних ран.

Детальніше...

Нейропатія

Вплив альфа-ліпоєвої кислоти на перебіг діабетичної нейропатії та процеси глікозилювання білків крові хворих на цукровий діабет I типу

З метою оцінки ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні пізніх стадій діабетичних уражень периферійної нервової системи та вивчення її впливу на процеси неферментативного глікозилювання білків крові обстежено 45 хворих на цукровий діабет І типу з вираженою діабетичною полінейропатією і кардіоваскулярною автономною нейропатією. На тлі інсулінотерапії, яка проводилася у всіх хворих, 25 з них приймали парентеральний курс лікування еспа-ліпоном (альфа-ліпоєва кислота). Інші 20 пацієнтів того ж віку і статі склали контрольну групу.

Детальніше...

Захворювання печінки

Альфа-ліпоєва кислота - універсальний антиоксидант-гепатопротектор: застосування при алкогольних, вірусних та токсичних ураженнях печінки

Проблеми сучасної внутрішньої медицини можна охарактеризувати двома словами - поліморбідність і поліпрагмазія. На прийом до терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів все частіше приходять пацієнти з поєднаною патологією, алкогольним анамнезом, що приймають одночасно кілька препаратів різних фармакологічних груп з важко прогнозованими взаємодіями.

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - пероральне лікування

СУСТАМАР – ефективна та безпечна альтернатива застосуванню нестероїдних протизапальних препаратів при хронічних захворюваннях суглобів і хребта

Опубліковано в медичній газеті «Здоров’я України 21 сторіччя» №1'2019

Завдяки своїй комплексній протизапальній, знеболюючій та хондропротекторній дії, СУСТАМАР може призначатися як засіб монотерапії або в комбінації з іншими медикаментозними препаратами, підвищуючи ефективність та безпечність лікування хронічних запальних та дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта.

Детальніше...

Допомога фармацевту

БАЛЬЗАМЕД: професійний підхід до вирішення серйозних проблем шкіри

Завдяки унікальному поєднанню зволожувальних, відлущувальних та живильних компонентів, що входять до складу комплексу БАЛЬЗАМЕД, його рекомендація є доцільною на кожному з етапів виникнення сухості шкіри стоп — починаючи із згрубілості та закінчуючи болючими мікротріщинами (Сірмайс Н.С. та співавт., 2015). Компоненти БАЛЬЗАМЕД одночасно зволожують, відновлюють та захищають шкіру стопРекомендуючи БАЛЬЗАМЕД, фармацевт може зекономити час на підбір різних засобів, іноді з сумнівною ефективністю, а пацієнт не витрачає зайвих коштів.

Детальніше...

Спортивна медицина

Порівняльна ефективність мазевих препаратів при фармакотерапії больових синдромів у попереку у спортсменів

«Апізартрон» є препаратом пер шого ряду при лікуванні патології по переково-крижового відділу хребта у спортсменів і людей з високим рівнем фізичної активності. Цей препарат може бути особливо рекомендований при лікуванні патоло гічних процесів хребта, що перебігають і збільшуються на фоні переохолодження. Мазь однаково добре показала себе як при лікуванні гострої патології, так і при лікуванні загострень хроніч ного процесу. Попередній масаж посилює ліку вальну дію «Апізартрону». 

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - зовнішнє лікування

Бджолина аптека: цілий рій маленьких фармацевтів поспішають на допомогу

Початок осені — це чудова пора, коли ми можемо милуватися зрілою красою природи, що грає яскравими насиченими відтінками сонця, що встигло за літні дні напоїти все навкруги. Однак осінь приходить до нас не тільки з буянням фарб в парках і приємними ароматами в садах, її невід’ємними супутниками, в наших не надто теплих широтах, являються сльота та сирість, дощова та похмура погода, холоди.

Детальніше...