Спеціалістам

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.

Варикозна хвороба

Хронічна венозна недостатність в практиці лікаря-інтерніста

Основою лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) є максимальна корекція її факторів ризику – модифікація способу життя, фізичні вправи, зменшення ваги, носіння взуття з відповідними ортопедичними характеристиками і т.д. Другим компонентом терапії ХВН – еластична компресія. Третім компонентом є застосування сучасних флеботропних препаратів (венотоніки, флебопротектори) в якості основної терапії. Поєднання антикоагулянтного, антисклеротичного, антиоксидантного та гіпоглікемічного ефектів роблять Ескузан краплі унікальним препаратом-флеботоніком для пацієнтів із зайвою вагою тіла, метаболічним синдромом, серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією.

Детальніше...

Інфекції сечовивідних шляхів

ФОСФОМІЦИН: антибіотик першої лінії для оральної терапії гострих неускладнених інфекціях сечовивідних шляхів

Інфекції сечовивідних шляхів (ІСВШ) посідають місце серед найпоширеніших інфекційних захворювань. За статистичними даними, приблизно половина жінок принаймні раз за життя хворіє на ІСВШ, а у чверті ці захворювання рецидивують. Найчастішим проявом ІСВШ є неускладнений цистит із симптомами з боку сечового міхура та уретри. Він, як правило, супроводжується дизурією, частими невідкладними позивами до сечовипускання, а також болем над лобком, гематурією та ноктурією.

Детальніше...

Цистит

Застосування екстрактів золотушника звичайного (solidago virgaurea l.) для лікування захворювань сечовивідних шляхів

В огляді розглядаються фармакологічні і клінічні дані про застосування екстрактів золотушника звичайного (Solidago virgaurea L.) для лікування захворювань сечовивідної системи. Екстракти золотушника проявляють 6 основних фармакологічних ефектів: антибактеріальний, протизапальний, імуномодулюючий, спазмолітичний, знеболюючий і сечогінний.

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Тактика ведення пацієнтів з резидуальними фрагментами каменів після ударно-хвильової літотрипсії

Пропонуємо вашій увазі огляд статті спеціалістів відділення урології клінічної лікарні Ca’ Foncello (Тревізо, Італія) E. Cicerello, F. Merlo, L. Maccatrozzo стосовно ведення пацієнтів після проведення ударно­хвильової літотрипсії (УХЛ)

Детальніше...

Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Догляд – ніжний, лікування – дієве

«Агов, любове моя!» -  віталася з  улюбленою парою босоніжок стильна й іронічна Керрі Бредшоу, персонаж культового американського серіалу «Секс і місто». Як і в відчайдушної Керрі, у кожної з нас є одна-дві пари босоніжок, до яких ми відчуваємо «неземну любов».  

Босоніжки –  літнє відкрите взуття, яке носять без колготок і панчіх. А отже, стопи мають бути ідеально доглянутими. Як досягти цієї мети?

Детальніше...

Гіпертиреоз

Хвороба Грейвса з нефункціонуючою аденомою паращитоподібної залози: незвичайне поєднання звичайних захворюван

Описи випадків одночасного розвитку в пацієнта хвороби Грейвса, гіпопаратиреозу та автоімунної гемолітичної анемії нечисленні. Ми повідомляємо про незвичайний випадок автоімунної патології, що призвела до розвитку хвороби Грейвса й автоімунної гемолітичної анемії на тлі кальцифікації базальних гангліїв.

Детальніше...

Нейропатія

Особливості застосування альфа-ліпоєвої кислоти та її ефективність за діабетичних полінейропатій у дітей і підлітків із цукровим діабетом 1 типу

Найхарактернішою формою нейропатії у дітей і підлітків із ЦД 1 типу є дистальна симетрична сенсомоторна полінейропатія, яка визначається у 5-50% пацієнтів [1]. Основними її проявами у дітей є: наявність больового синдрому (біль у спокої та/або за фізичних навантажень), частота та вираженість якого збільшується з віком дитини та тривалістю діабету парестезії, зниження сухожилкових рефлексів, часте порушення температурної чутливості.

Детальніше...

Захворювання печінки

Альфа-ліпоєва кислота - універсальний антиоксидант-гепатопротектор: застосування при алкогольних, вірусних та токсичних ураженнях печінки

Проблеми сучасної внутрішньої медицини можна охарактеризувати двома словами - поліморбідність і поліпрагмазія. На прийом до терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів все частіше приходять пацієнти з поєднаною патологією, алкогольним анамнезом, що приймають одночасно кілька препаратів різних фармакологічних груп з важко прогнозованими взаємодіями.

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - зовнішнє лікування

Бджолина аптека: цілий рій маленьких фармацевтів поспішають на допомогу

Початок осені — це чудова пора, коли ми можемо милуватися зрілою красою природи, що грає яскравими насиченими відтінками сонця, що встигло за літні дні напоїти все навкруги. Однак осінь приходить до нас не тільки з буянням фарб в парках і приємними ароматами в садах, її невід’ємними супутниками, в наших не надто теплих широтах, являються сльота та сирість, дощова та похмура погода, холоди.

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - пероральне лікування

Профілактика та лікування посттравматичного остеоартрозу за допомогою препарату СУСТАМАР (екстракт МАРТІНІЇ)

Приблизно кожен восьмий випадок остеоартрозу (ОА) є наслідком травми. Клінічно виражений посттравматичний остеоартроз (ПТОА) може розвиватися через різні проміжки часу: впродовж 2-5 років після переломів або через кілька декад у разі менш важких уражень (Anderson D.D. et al., 2011). Спостереження за особами, які перенесли пошкодження зв’язок та менісків колінного суглоба, показало, що в цих пацієнтів ризик ОА в 10 разів перевищував аналогічний показник для людей без травм в анамнезі (Gillquist J., Messner K., 1999; Roos H. et al., 1998). У свою чергу, переломи суглобів збільшують ймовірність ОА більш ніж у 20 разів.

Детальніше...

Спортивна медицина

Порівняльна ефективність мазевих препаратів при фармакотерапії больових синдромів у попереку у спортсменів

«Апізартрон» є препаратом пер шого ряду при лікуванні патології по переково-крижового відділу хребта у спортсменів і людей з високим рівнем фізичної активності. Цей препарат може бути особливо рекомендований при лікуванні патоло гічних процесів хребта, що перебігають і збільшуються на фоні переохолодження. Мазь однаково добре показала себе як при лікуванні гострої патології, так і при лікуванні загострень хроніч ного процесу. Попередній масаж посилює ліку вальну дію «Апізартрону». 

Детальніше...

Стрес, тривога, ВСД

СЕДАРИСТОН капсули: баланс спокою та бадьорості

Заспокійливих препаратів на сучасному фармацевтичному ринку досить велика кількість. Як вибрати для себе або порекомендувати комусь саме той препарат, що потрібен конкретній людині в конкретній ситуації? Це питання щодня постає перед провізором. Адже відомо, що часто, усуваючи тривогу та неспокій, седативні препарати  викликають сонливість та зниження концентрації уваги та працездатності. Як же бути тим, хто потребує заспокоєння, але не може дозволити собі «куняти» та гальмувати на ходу?

Детальніше...

Кашель, ГРЗ, ГРВІ

Гострі респіраторні вірусні інфекції. Особливості діагностики та лікування

Сьогодні існує безліч книжок-довідників з рецептами трав. Здавалося б, збирай і лікуйся, не хочеш збирати – купуй в аптеці, змішуй, заварюй і пий. Треба нагадати, що на трави, на їх неконтрольовані суміші досить часто бувають алергічні реакції. В цьому відношенні більш безпечні адаптовані перевірені ліки, створені з рослинної сировини на основі сучасних технологій. Саме такі ліки позбавлені зайвих рослинних компонентів, а містять лише необхідні екстракти. Прикладом такого комплексного рослинного препарату для профілактики і лікування ГРВІ виступає Евкабал (бальзам та сироп).

Детальніше...

Допомога фармацевту

Я подумаю про це сьогодні

Гарні, доглянуті і, головне, здорові ноги без варикозу— мрія кожної жінки у будь-якому віці. І, як виявляється, мрія цілком досяжна з лікарським засобом ЕСКУЗАН виробництва німецької компанії «Еспарма» (Aristo group).

Детальніше...