Спеціалістам

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.

Артрити, артрози

Сустамар - і коліна не скриплять

Якщо порівняти опорно-руховий апарат людини з металевим механізмом, то легко уявити, як з часом деталі зношуються, їх вкривають іржа й тріщини. Звичайно, цей умовний «робот» рухатиметься не легко та плавно, а з рипінням, скреготом та через силу – як пошкоджений Термінатор.

Детальніше...

Захворювання печінки

Альфа-ліпоєва кислота - універсальний антиоксидант-гепатопротектор: застосування при алкогольних, вірусних та токсичних ураженнях печінки

Проблеми сучасної внутрішньої медицини можна охарактеризувати двома словами - поліморбідність і поліпрагмазія. На прийом до терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів все частіше приходять пацієнти з поєднаною патологією, алкогольним анамнезом, що приймають одночасно кілька препаратів різних фармакологічних груп з важко прогнозованими взаємодіями.

Детальніше...

Остеохондроз

Ефективність екстрактів мартінії запашної (Сустамар) при остеоартритах, поперековому болю та фіброміалгії: огляд досліджень

Екстракт мартінії запашної є ефективним і безпечним засобом для лікування м’язово-скелетного болю. Для подальшого вивчення даного препарату необхідно проводити більш великі дослідження більш високої якості.

Детальніше...

Спортивна медицина

Порівняльна ефективність мазевих препаратів при фармакотерапії больових синдромів у попереку у спортсменів

«Апізартрон» є препаратом пер шого ряду при лікуванні патології по переково-крижового відділу хребта у спортсменів і людей з високим рівнем фізичної активності. Цей препарат може бути особливо рекомендований при лікуванні патоло гічних процесів хребта, що перебігають і збільшуються на фоні переохолодження. Мазь однаково добре показала себе як при лікуванні гострої патології, так і при лікуванні загострень хроніч ного процесу. Попередній масаж посилює ліку вальну дію «Апізартрону». 

Детальніше...

Тривога і ВСД

СЕДАРИСТОН капсули: баланс спокою та бадьорості

Заспокійливих препаратів на сучасному фармацевтичному ринку досить велика кількість. Як вибрати для себе або порекомендувати комусь саме той препарат, що потрібен конкретній людині в конкретній ситуації? Це питання щодня постає перед провізором. Адже відомо, що часто, усуваючи тривогу та неспокій, седативні препарати  викликають сонливість та зниження концентрації уваги та працездатності. Як же бути тим, хто потребує заспокоєння, але не може дозволити собі «куняти» та гальмувати на ходу?

Детальніше...

Кашель, ГРЗ, ГРВІ

Гострі респіраторні вірусні інфекції. Особливості діагностики та лікування

Сьогодні існує безліч книжок-довідників з рецептами трав. Здавалося б, збирай і лікуйся, не хочеш збирати – купуй в аптеці, змішуй, заварюй і пий. Треба нагадати, що на трави, на їх неконтрольовані суміші досить часто бувають алергічні реакції. В цьому відношенні більш безпечні адаптовані перевірені ліки, створені з рослинної сировини на основі сучасних технологій. Саме такі ліки позбавлені зайвих рослинних компонентів, а містять лише необхідні екстракти. Прикладом такого комплексного рослинного препарату для профілактики і лікування ГРВІ виступає Евкабал (бальзам та сироп).

Детальніше...

Цистит

Цисто-аурин – правильний вибір при циститі

Найчастіше жінка з гострим циститом до того, як звернутися до лікаря, передусім біжить по допомогу в найближчу аптеку. Який препарат провізор може першочергового радити при циститі?

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Тактика ведення пацієнтів з резидуальними фрагментами каменів після ударно-хвильової літотрипсії

Пропонуємо вашій увазі огляд статті спеціалістів відділення урології клінічної лікарні Ca’ Foncello (Тревізо, Італія) E. Cicerello, F. Merlo, L. Maccatrozzo стосовно ведення пацієнтів після проведення ударно­хвильової літотрипсії (УХЛ)

Детальніше...

Варикозна хвороба

Хронічна венозна недостатність в практиці лікаря-інтерніста

Основою лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) є максимальна корекція її факторів ризику – модифікація способу життя, фізичні вправи, зменшення ваги, носіння взуття з відповідними ортопедичними характеристиками і т.д. Другим компонентом терапії ХВН – еластична компресія. Третім компонентом є застосування сучасних флеботропних препаратів (венотоніки, флебопротектори) в якості основної терапії. Поєднання антикоагулянтного, антисклеротичного, антиоксидантного та гіпоглікемічного ефектів роблять Ескузан краплі унікальним препаратом-флеботоніком для пацієнтів із зайвою вагою тіла, метаболічним синдромом, серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією.

Детальніше...

Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Догляд – ніжний, лікування – дієве

«Агов, любове моя!» -  віталася з  улюбленою парою босоніжок стильна й іронічна Керрі Бредшоу, персонаж культового американського серіалу «Секс і місто». Як і в відчайдушної Керрі, у кожної з нас є одна-дві пари босоніжок, до яких ми відчуваємо «неземну любов».  

Босоніжки –  літнє відкрите взуття, яке носять без колготок і панчіх. А отже, стопи мають бути ідеально доглянутими. Як досягти цієї мети?

Детальніше...

Нейропатія

Вміст анти-GAD антитіл у сироватці крові хворих на діабетичну нейропатію при лікуванні їх Еспа-ліпоном

Одним з тяжких ускладнень цукрового діабету (ЦД) є дистальна полінейропатія, що має прогресуючий характер розвитку, навіть при застосуванні широкого арсеналу терапевтичних засобів.

Детальніше...

Гіпертиреоз

Гіпертиреоз, що маніфестує у формі жовтяниці: опис рідкісного клінічного випадку

Тироксин і трийодтиронін регулюють інтенсивність основного обміну у всіх клітинах, включаючи гепатоцити, і, таким чином, впливають на роботу печінки. Отже, патологія щитоподібної залози може призводити до порушень роботи печінки. Незважаючи на широкий спектр захворювань печінки, пов’язаних з ускладненим або неускладненим гіпертиреозом, вони виявляються рідко та вимагають підвищеної настороженості.

Детальніше...

Допомога фармацевту

СЕДАРИСТОН: впевнений спокій та дієготовність

Реалії сучасності такі, що ти мусиш увесь час маневрувати між стресовими ситуаціями – у родині, на роботі, в магазині і навіть у… кінотеатрі. Звичайно, щоб тримати себе у руках, доводиться оволодівати різними психологічними прийомами. Та коли й на них не стане сили, слід спитати поради у лікаря чи провізора. Адже є сучасні препарати, які допомагають не втрачати спокій і в той же час зберігати повну дієздатність у вирі сьогодення.

Детальніше...