Сечокам'яна хвороба

Пропонуємо вашій увазі огляд статті спеціалістів відділення урології клінічної лікарні Ca’ Foncello (Тревізо, Італія) E. Cicerello, F. Merlo, L. Maccatrozzo стосовно ведення пацієнтів після проведення ударно­хвильової літотрипсії (УХЛ)

«Усьому свій час, – говориться у Книзі Еклезіаста. – Час розкидати каміння, час збирати каміння». Продовжуючи цю думку, можна сказати, що багатьом зараз слід… розчиняти каміння. Йдеться про лікування сечокам’яної хвороби, а золотим стандартом при цьому є цитратний препарат БЛЕМАРЕН («Еспарма», Німеччина).

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.