Кашель та застуда

Опубліковано в журналі «Фармацевт Практик» №10(173)'2018

Восени спостерігається різке зростання сезонної захворюваності на застудні недуги, ГРВІ та ГРЗ, що здебільшого супроводжуються такими ознаками, як кашель, нежить, біль у горлі та загальна інтоксикація організму.  

Зрідка трапляється так, що занедужує лише хтось один у сім’ї. Варто комусь «принести» з вулиці додому застуду, як один за одним, і малі, і старі, починають скаржитися на дертя у горлі, шморгати носом та кашляти.

Евкабал САШЕ має муколітичну, відхаркувальну, антиоксидантну, детоксикаційну, протимікробну дію, тому він синергетично збільшує ефективність бронхолітиків та деяких антибіотиків, а також зменшує токсичний вплив парацетамолу на печінку.

Кажуть, що краще за гори можуть бути тільки гори! Тому багато хто з нас намагаються хоча б на кілька днів змінити звичний міський пейзаж на засніжені верхівки та гірськолижні траси. Однак на гостей і фешенебельного Куршавеля, і затишного Закопане, і демократичного Славського чатує одна й та сама небезпека – застуда. Тому важливо не забути взяти з собою Евкабал бальзам та сироп (Еспарма, Німеччина).

Під час холодів ГРВІ, застуда та бронхіт стають серйозною проблемою. Попри те, що з’являються нові антибактеріальні та противірусні препарати, такі хвороби не відходять у минуле. Мікроорганізми, що їх викликають, дуже швидко пристосовуються. Крім того, збільшується кількість алергій на препарати… Щоденні двогодинні прогулянки в сосновому лісі могли б стати гарною профілактикою застудних захворювань. Але чи часто ми можемо знайти час для таких прогулянок? Саме тому сьогодні важливу роль грають ліки з натуральною основою. Вони діють м’яко, ефективно, майже не викликають небажаних ефектів. До таких належить німецький препарат Евкабал, який випускається у формі сиропу та бальзаму.