Пацієнтам

Кашель та застуда

Здорові мама, тато й я!

Опубліковано в журналі «Фармацевт Практик» №10(173)'2018

Восени спостерігається різке зростання сезонної захворюваності на застудні недуги, ГРВІ та ГРЗ, що здебільшого супроводжуються такими ознаками, як кашель, нежить, біль у горлі та загальна інтоксикація організму.  

Зрідка трапляється так, що занедужує лише хтось один у сім’ї. Варто комусь «принести» з вулиці додому застуду, як один за одним, і малі, і старі, починають скаржитися на дертя у горлі, шморгати носом та кашляти.

Детальніше...

Артрит, артроз, біль у спині - лікуємо зовні

Садок вишневий коло хати…

Опубліковано в журналі «Садівник і городник» №9(349)'2014

Комплексна робота трьох складових препарату дає можливість швидко та ефективно впливати на больову зону, а саме прогріти, зменшити біль та запалення. Мазь легко наноситься на шкіру, одразу відчувається тепло, що триває досить довго.

Детальніше...

Сухість шкіри, мозолі, тріщини

Бальзамед. Лікувальний комплекс для догляду за стопами при діабеті

Листівка компанії «esparma GmbH» '2017

Формування мозолів і натоптенів, як наслідок надмірного утворення рогового шару (гіперкератоз). Поява тріщин в результаті порушення нормального обміну речовин у тканинах шкіри. Ці прояви є двома складовими однієї проблеми — надмірно сухої шкіри. Саме з неї починаються негативні зміни на шкірі стоп при цукровому діабеті.

Детальніше...

Цукровий діабет

Догляд за стопами при діабеті

За умов діабету можуть виникати порушення функції нервів. Вперше це можна найчастіше помітити на стопах. Навіть легкий дотик може викликати неприємні відчуття. Частими ознаками цього захворювання є припікання на підошві стопи, відчуття «повзання мурашок», свербіння або відчуття «вовняної панчохи».

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Досконала простота Блемарена

Серед урологічних захворювань найбільше поширена сечокам’яна хвороба: на неї страждає до 5% населення віком 30-50 років, причому жінки - частіше за чоловіків. Щоб зменшити загрози, які вона створює, треба виявляти її на початковій стадії та адекватно лікувати. А ще краще - проводити профілактику. До стандартів як комплексної терапії, так і профілактики цієї недуги включено цитратні суміші.

Детальніше...

Варикоз

ЕСКУЗАН готує ніжки до літа!

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №4'2016

Активною речовиною ЕСКУЗАНУ («Еспарма», Німеччина) є стандартизований екстракт насіння кінського каштану. Це складний біоактивний комплекс з понад 20 природних речовин, що сприяють нормалізації кровообігу, підвищуючи тонус венозних судин, знімають важкість ніг та набряки, запобігають утворенню судинних «сіточок», випинанню вен тощо. Діють вони, посилюючи активність одна одної, тому ЕСКУЗАН має більш потужний вплив на судини, ніж чистий есцин - головний компонент екстракту.

Детальніше...

Тривога та стрес

Седаристон - німецька формула рівноваги «Піаніно»

Як би не стресануло, вас не збити. Седаристону Dankishon. По-німецьки виважений баланс валеріани та звіробою допомагає не тільки заспокоїтися, а і бути у дієготовності. Седаристон - німецька формула рівноваги.

Детальніше...