Пацієнтам

Кашель та застуда

ЕВКАБАЛ САШЕ – 7 цінностей

Евкабал САШЕ має муколітичну, відхаркувальну, антиоксидантну, детоксикаційну, протимікробну дію, тому він синергетично збільшує ефективність бронхолітиків та деяких антибіотиків, а також зменшує токсичний вплив парацетамолу на печінку.

Детальніше...

Варикоз

ЕСКУЗАН ЛОНГ капсули пролонгованої дії: НОВИНКА на ринку венотоніків, на яку чекали

ЕСКУЗАН — сучасний венотонік з ендотелійпротекторними властивостями для лікування і профілактики ХВН. Механізм дії препарату охоплює практично всі ланки патогенезу ХВН й ефективний на всіх стадіях захворювання: чинить протинабрякову, протизапальну, венотонізуючу, судинозміцнювальну дії (Богачев В.Ю. та спів­авт., 2019). На відміну від місцевих засобів, ЕСКУЗАН потужно діє на всіх рівнях — оберігає і поверхневі, і глибокі вени. При регулярному застосуванні відчутно зменшує та усуває симптоми варикозу та геморою.

Детальніше...

Артрит, артроз, біль у спині - лікуємо зовні

Про що варто пам’ятати, збираючи аптечку на час карантину?

АПІЗАРТРОН – трикомпонентний препарат з чітко вивіреними пропорціями активних речовин: стандартизованої бджолиної отрути, метилсаліцилату та зігріваючого компоненту – алілізотіоціанату. Такий збалансований склад мазі АПІЗАРТРОН чинить комплексний протибольовий, протизапальний і розігріваючий ефект і при цьому відповідає високому профілю безпеки.

Детальніше...

Сухість шкіри, мозолі, тріщини

Бальзамед. Лікувальний комплекс для догляду за стопами при діабеті

Листівка компанії «esparma GmbH» '2017

Формування мозолів і натоптенів, як наслідок надмірного утворення рогового шару (гіперкератоз). Поява тріщин в результаті порушення нормального обміну речовин у тканинах шкіри. Ці прояви є двома складовими однієї проблеми — надмірно сухої шкіри. Саме з неї починаються негативні зміни на шкірі стоп при цукровому діабеті.

Детальніше...

Цукровий діабет

Догляд за стопами при діабеті

За умов діабету можуть виникати порушення функції нервів. Вперше це можна найчастіше помітити на стопах. Навіть легкий дотик може викликати неприємні відчуття. Частими ознаками цього захворювання є припікання на підошві стопи, відчуття «повзання мурашок», свербіння або відчуття «вовняної панчохи».

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Досконала простота Блемарена

Серед урологічних захворювань найбільше поширена сечокам’яна хвороба: на неї страждає до 5% населення віком 30-50 років, причому жінки - частіше за чоловіків. Щоб зменшити загрози, які вона створює, треба виявляти її на початковій стадії та адекватно лікувати. А ще краще - проводити профілактику. До стандартів як комплексної терапії, так і профілактики цієї недуги включено цитратні суміші.

Детальніше...

Тривога та стрес

Седаристон - німецька формула рівноваги «Піаніно»

Як би не стресануло, вас не збити. Седаристону Dankishon. По-німецьки виважений баланс валеріани та звіробою допомагає не тільки заспокоїтися, а і бути у дієготовності. Седаристон - німецька формула рівноваги.

Детальніше...