Спеціалістам

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.

Кашель, ГРЗ, ГРВІ

Наукова спільнота світу об’єдналась у пошуках препаратів, здатних допомогти в лікуванні та профілактиці тяжких наслідків COVID-19

N-ацетилцистеїн – добре вивчений муколітичний, відхаркувальний засіб, який застосовують для розрідження мокротиння при захворюваннях дихальної системи, що супроводжуються утворенням густого слизу. Важливо, що ацетилцистеїн має також виражені антиоксидантні та пневмопротекторні властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитів, підвищення вироблення сурфактанта за рахунок стимуляції пневмоцитів типу II, стимуляція активності мукоциліарного апарату, що сприяє поліпшенню мукоциліарного кліренсу.

Детальніше...

Варикозна хвороба

Хронічна венозна недостатність в практиці лікаря-інтерніста

Підготував Олійник М.В.

Опубліковано в журналі «Ліки України» №9(145)2010

Основою лікування хронічної венозної недостатності (ХВН) є максимальна корекція її факторів ризику – модифікація способу життя, фізичні вправи, зменшення ваги, носіння взуття з відповідними ортопедичними характеристиками і т.д. Другим компонентом терапії ХВН – еластична компресія. Третім компонентом є застосування сучасних флеботропних препаратів (венотоніки, флебопротектори) в якості основної терапії. Поєднання антикоагулянтного, антисклеротичного, антиоксидантного та гіпоглікемічного ефектів роблять Ескузан краплі унікальним препаратом-флеботоніком для пацієнтів із зайвою вагою тіла, метаболічним синдромом, серцево-судинними захворюваннями, артеріальною гіпертензією.

Детальніше...

Спортивна медицина

Порівняльна ефективність мазевих препаратів при фармакотерапії больових синдромів у попереку у спортсменів

«Апізартрон» є препаратом пер шого ряду при лікуванні патології по переково-крижового відділу хребта у спортсменів і людей з високим рівнем фізичної активності. Цей препарат може бути особливо рекомендований при лікуванні патоло гічних процесів хребта, що перебігають і збільшуються на фоні переохолодження. Мазь однаково добре показала себе як при лікуванні гострої патології, так і при лікуванні загострень хроніч ного процесу. Попередній масаж посилює ліку вальну дію «Апізартрону». 

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - зовнішнє лікування

БІЛЬ НА КАРАНТИН НЕ ВІДПРАВИШ! АПІЗАРТРОН — дієвий засіб для лікування захворювань опорно-рухового апарату

АПІЗАРТРОН® — німецький комбінований лікарський засіб на основі бджолиної отрути для місцевого лікування артрозу, артриту, міалгії, невралгії, невриту та радикуліту.

Детальніше...

Інфекції сечовивідних шляхів

ЕСПА-ФОЦИН – препарат першого вибору при циститі

Підготувала Ганна Петренко

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №12'2017

Порівняно з іншими антибіотиками переваги ЕСПА-ФОЦИНУ досить вагомі. Так, при циститі препарат діє відразу кількома механізмами: бактерицидним, який сприяє знищенню бактерій, та антиадгезивним, що не дозволяє збудникам прикріплятися до клітин слизової оболонки сечового міхура. Така подвійна активність запобігає переходу гострого циститу в хронічний.

Детальніше...

Цистит

Гострий неускладнений цистит: сучасні аспекти лікування та профілактики

Цистит – одне з найбільш поширених захворювань сечовивідних шляхів, яке зустрічається переважно у молодих жінок. Симптоми циститу можуть суттєво знижувати якість життя та працездатність, а відсутність адекватного лікування сприяє формуванню рецидивуючого перебігу захворювання.

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - пероральне лікування

СУСТАМАР – ефективна та безпечна альтернатива застосуванню нестероїдних протизапальних препаратів при хронічних захворюваннях суглобів і хребта

Опубліковано в медичній газеті «Здоров’я України 21 сторіччя» №1'2019

Завдяки своїй комплексній протизапальній, знеболюючій та хондропротекторній дії, СУСТАМАР може призначатися як засіб монотерапії або в комбінації з іншими медикаментозними препаратами, підвищуючи ефективність та безпечність лікування хронічних запальних та дегенеративно-дистрофічних захворювань суглобів та хребта.

Детальніше...

Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Догляд – ніжний, лікування – дієве

«Агов, любове моя!» -  віталася з  улюбленою парою босоніжок стильна й іронічна Керрі Бредшоу, персонаж культового американського серіалу «Секс і місто». Як і в відчайдушної Керрі, у кожної з нас є одна-дві пари босоніжок, до яких ми відчуваємо «неземну любов».  

Босоніжки –  літнє відкрите взуття, яке носять без колготок і панчіх. А отже, стопи мають бути ідеально доглянутими. Як досягти цієї мети?

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Вплив Блемарена на результати дистанційної літотрипсії у хворих на уратний та оксалатний уролітіаз

Наявність крупних франментів каменя, скупчення великої кількості уламків після літотрипсії стає причиною порушення уродинаміки, виникнення ниркових колік. Продукти руйнування, які самостійно відходять сечовими шляхами, мають гострі грані, що призводить до травмування сечовивідних шляхів. Наявність залишків фрагментів у порожнинній системі нирки може стати причиною рецидивного каменеутворення.

Детальніше...

Діабетична стопа

Лікувальний ефект Еспа-ліпону в терапії діабетичної стопи

Діабетична стопа є одним із тяжких ускладнень цукрового діабету як першого, так і другого типів, яке розвивається на тлі діабетичної ангіопатії, нейропатії та інфекції, що приєднується.

Детальніше...

Нейропатія

Вплив альфа-ліпоєвої кислоти на перебіг діабетичної нейропатії та процеси глікозилювання білків крові хворих на цукровий діабет I типу

З метою оцінки ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні пізніх стадій діабетичних уражень периферійної нервової системи та вивчення її впливу на процеси неферментативного глікозилювання білків крові обстежено 45 хворих на цукровий діабет І типу з вираженою діабетичною полінейропатією і кардіоваскулярною автономною нейропатією. На тлі інсулінотерапії, яка проводилася у всіх хворих, 25 з них приймали парентеральний курс лікування еспа-ліпоном (альфа-ліпоєва кислота). Інші 20 пацієнтів того ж віку і статі склали контрольну групу.

Детальніше...

Застосування α-липоєвої кислоти в клінічній практиці

Роль α-ліпоєвої кислоти в оптимізації ведення пацієнтів із діабетичною нейропатією

Одним із найбільш перспективних антиоксидантних препаратів для лікування нейропатії в пацієнтів із ЦД є АЛК. Її ефективність і сприятливий профіль безпеки підтверджені в результаті низки клінічних досліджень високої якості.

Детальніше...

Гіпертиреоз

Хвороба Грейвса з нефункціонуючою аденомою паращитоподібної залози: незвичайне поєднання звичайних захворюван

Описи випадків одночасного розвитку в пацієнта хвороби Грейвса, гіпопаратиреозу та автоімунної гемолітичної анемії нечисленні. Ми повідомляємо про незвичайний випадок автоімунної патології, що призвела до розвитку хвороби Грейвса й автоімунної гемолітичної анемії на тлі кальцифікації базальних гангліїв.

Детальніше...

Захворювання печінки

Альфа-ліпоєва кислота - універсальний антиоксидант-гепатопротектор: застосування при алкогольних, вірусних та токсичних ураженнях печінки

Проблеми сучасної внутрішньої медицини можна охарактеризувати двома словами - поліморбідність і поліпрагмазія. На прийом до терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів все частіше приходять пацієнти з поєднаною патологією, алкогольним анамнезом, що приймають одночасно кілька препаратів різних фармакологічних груп з важко прогнозованими взаємодіями.

Детальніше...

Допомога фармацевту

АПІЗАРТРОН - 7 цінностей

Рекомендуючи лише один препарат – АПІЗАРТРОН, фармацевт допомагає вирішити одразу три проблеми клієнта: 1) швидко усунути біль; 2) відновити рухливість у суглобах; 3) розігріти м’язи і запобігти травмам.

Детальніше...

Клімакс

Менопаузальні симптоми та гормональна терапія

Середній вік настання менопаузи у жінок становить 51 рік, проте існують значні індивідуальні відмінності. Необхідно проінформувати пацієнтку про переваги та недоліки гормональної терапії, а також про її користь та ризики для здоров'я при довготривалому застосуванні. Лікування менопаузних симптомів є основним показом до постменопаузної гормональної терапії.

Детальніше...

Передменструальний синдром

Седаристон у лікуванні передменструального синдрому: спокій при збереженні повсякденної активності жінки

Застосування Седаристону при ПМС/ПМДР чинить передбачувану позитивну дію на емоційний стан жінок і сприяє покращенню якості життя пацієнток за рахунок стабілізації настрою, нормалізації сну, збереження повсякденної активності.

Детальніше...

Стрес, тривога, ВСД

Чи можливо одночасно зберігати спокій та високу працездатність?

Завдяки взаємодоповнюючій дії двох активних компонентів, прийом препарату СЕДАРИСТОН не викликає сонливості вдень і при цьому покращує якість сну вночі. Варто зазначити, що СЕДАРИСТОН дозволено застосовувати навіть водіям авто та людям, чия праця пов’язана з посиленою увагою, за умови дотримання рекомендованої дози (Siepmann M. et al., 2002).

Детальніше...