Спеціалістам

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.

Кашель, ГРЗ, ГРВІ

Ацетилцистеїн: перспективи застосування при COVID-19

Застосування ацетилцистеїну як ад’ювантної терапії у пацієнтів із легкими або тяжкими симптомами COVID-19 варто вважати економічно ефективною клінічною стратегією (Poe F.L., Corn J., 2020; Rangel-Méndez J.-A., Moo-Puc R.-E., 2020). Її доцільність підтримана хорошими результатами застосування ацетилцистеїну у лікуванні пацієнтів із ХОЗЛ, грипом і ШВЛ-асоційованою пневмонією.

Детальніше...

Варикозна хвороба

Терапевтичний потенціал ангіопротектора Ескузан

ЕСКУЗАН – венотонік, створений на основі стандартизованого екстракту кінського каштану, має довгу і успішну історію застосування у терапії хронічної венозної недостатності (ХВН), посттромботичного синдрому, геморою, посттравматичних та післяопераційних набряків і гематом. Модернізація високотехнологічного виробництва esparma GmbH (Німеччина) дозволила створити нову сучасну форму випуску відомого венотоніка ЕСКУЗАН. Так, окрім традиційної – краплі, на ринку нині наявна новинка – ЕСКУЗАН ЛОНГ – капсули пролонгованої дії.

Детальніше...

Застосування α-ліпоєвої кислоти в клінічній практиці

Дайджест COVID-19

Ефективність застосування альфа-ліпоєвої кислоти у важкохворих пацієнтів на COVID-19 може пояснюватися двома аспектами –  її антиоксидантними та протизапальними властивостями. Однак, обмежена кількість учасників дослідження позначилася на достовірності отриманих результатів. Тому для підтвердження ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні хворих на COVID-19 у критичному стані необхідним є проведення подальших, більш масштабних, досліджень.

Детальніше...

Спортивна медицина

Порівняльна ефективність мазевих препаратів при фармакотерапії больових синдромів у попереку у спортсменів

«Апізартрон» є препаратом пер шого ряду при лікуванні патології по переково-крижового відділу хребта у спортсменів і людей з високим рівнем фізичної активності. Цей препарат може бути особливо рекомендований при лікуванні патоло гічних процесів хребта, що перебігають і збільшуються на фоні переохолодження. Мазь однаково добре показала себе як при лікуванні гострої патології, так і при лікуванні загострень хроніч ного процесу. Попередній масаж посилює ліку вальну дію «Апізартрону». 

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - зовнішнє лікування

Про що варто пам’ятати, збираючи аптечку на час карантину?

Рекомендуючи АПІЗАРТРОН, фармацевт може бути впевнений, що радить лікарський засіб, ефективність якого при болю в суглобах та спині, а також при спортивних травмах, перевірена в ході численних досліджень та десятиліть успішного застосування. Клієнт буде вдячний фармацевту за таку цінну пораду.

Детальніше...

Інфекції сечовивідних шляхів

ЕСПА-ФОЦИН – препарат першого вибору при циститі

Підготувала Ганна Петренко

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №12'2017

Порівняно з іншими антибіотиками переваги ЕСПА-ФОЦИНУ досить вагомі. Так, при циститі препарат діє відразу кількома механізмами: бактерицидним, який сприяє знищенню бактерій, та антиадгезивним, що не дозволяє збудникам прикріплятися до клітин слизової оболонки сечового міхура. Така подвійна активність запобігає переходу гострого циститу в хронічний.

Детальніше...

Цистит

Гострий неускладнений цистит: сучасні аспекти лікування та профілактики

Цистит – одне з найбільш поширених захворювань сечовивідних шляхів, яке зустрічається переважно у молодих жінок. Симптоми циститу можуть суттєво знижувати якість життя та працездатність, а відсутність адекватного лікування сприяє формуванню рецидивуючого перебігу захворювання.

Детальніше...

Артрит, артроз, остеохондроз - пероральне лікування

Антиартритичні ефекти екстракту мартинії запашної: молекулярні механізми та біоактивні фітосполуки

Остеоартроз (ОА) є патологічним станом, що уражає увесь суглоб і різні типи клітин, в т. ч. хондроцити, остеобласти, синовіоцити й імунні клітини (Robinson W.H. et al., 2016). До клінічних симптомів ОА належать біль, дисфункція та деформація суглоба (Goldring S.R., Goldring M.B., 2016).

Детальніше...

Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Менеджмент пацієнта з ксерозом шкіри

Прикладами ефективних засобів, що застосовуються для лікування ксерозу, є бальзами для ніг БАЛЬЗАМЕД АКТИВ і БАЛЬЗАМЕД ІНТЕНСИВ («esparma GmbH», Німеччина), що містять сечовину (10%) і мають збалансований склад життєво важливих вітамінів і пом’якшуючих рослинних олій.

Детальніше...

Сечокам'яна хвороба

Вплив Блемарена на результати дистанційної літотрипсії у хворих на уратний та оксалатний уролітіаз

Наявність крупних франментів каменя, скупчення великої кількості уламків після літотрипсії стає причиною порушення уродинаміки, виникнення ниркових колік. Продукти руйнування, які самостійно відходять сечовими шляхами, мають гострі грані, що призводить до травмування сечовивідних шляхів. Наявність залишків фрагментів у порожнинній системі нирки може стати причиною рецидивного каменеутворення.

Детальніше...

Діабетична стопа

Лікувальний ефект Еспа-ліпону в терапії діабетичної стопи

Діабетична стопа є одним із тяжких ускладнень цукрового діабету як першого, так і другого типів, яке розвивається на тлі діабетичної ангіопатії, нейропатії та інфекції, що приєднується.

Детальніше...

Нейропатія

Вплив альфа-ліпоєвої кислоти на перебіг діабетичної нейропатії та процеси глікозилювання білків крові хворих на цукровий діабет I типу

З метою оцінки ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні пізніх стадій діабетичних уражень периферійної нервової системи та вивчення її впливу на процеси неферментативного глікозилювання білків крові обстежено 45 хворих на цукровий діабет І типу з вираженою діабетичною полінейропатією і кардіоваскулярною автономною нейропатією. На тлі інсулінотерапії, яка проводилася у всіх хворих, 25 з них приймали парентеральний курс лікування еспа-ліпоном (альфа-ліпоєва кислота). Інші 20 пацієнтів того ж віку і статі склали контрольну групу.

Детальніше...

Гіпертиреоз

Менеджмент пацієнта з тиреотоксикозом: реальна клінічна практика

Тиреотоксикоз залишається однією з найбільш драматичних сторінок тиреоїдології. Гіперфункція ЩЗ завжди небезпечніша і складніше контролюється, ніж гіпофункція. У більшості випадків тиреотоксикоз пов’язаний з дифузним токсичним зобом (ДТЗ), або хворобою Грейвса (Базедова). Це захворювання перебігає в багатьох випадках доволі тяжко, завдає фізичних та психологічних страждань і може призвести до розвитку небезпечних ускладнень.

Детальніше...

Захворювання печінки

Альфа-ліпоєва кислота - універсальний антиоксидант-гепатопротектор: застосування при алкогольних, вірусних та токсичних ураженнях печінки

Проблеми сучасної внутрішньої медицини можна охарактеризувати двома словами - поліморбідність і поліпрагмазія. На прийом до терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів все частіше приходять пацієнти з поєднаною патологією, алкогольним анамнезом, що приймають одночасно кілька препаратів різних фармакологічних груп з важко прогнозованими взаємодіями.

Детальніше...

Допомога фармацевту

АПІЗАРТРОН - 7 цінностей

Рекомендуючи лише один препарат – АПІЗАРТРОН, фармацевт допомагає вирішити одразу три проблеми клієнта: 1) швидко усунути біль; 2) відновити рухливість у суглобах; 3) розігріти м’язи і запобігти травмам.

Детальніше...

Клімакс

Тиболон – ​сучасна терапія постменопаузального синдрому з унікальним профілем безпеки

Еспа-тибол (тиболон) – ​сучасна альтернатива МГТ із більш сприятливим профілем безпеки, перш за все у жінок у постменопаузі з порушеннями сексуальності, настрою, масталгією та підвищеною мамографічною щільністю.

Детальніше...

Передменструальний синдром

Седаристон у лікуванні передменструального синдрому: спокій при збереженні повсякденної активності жінки

Застосування Седаристону при ПМС/ПМДР чинить передбачувану позитивну дію на емоційний стан жінок і сприяє покращенню якості життя пацієнток за рахунок стабілізації настрою, нормалізації сну, збереження повсякденної активності.

Детальніше...

Стрес, тривога, ВСД

Чи можливо одночасно зберігати спокій та високу працездатність?

Завдяки взаємодоповнюючій дії двох активних компонентів, прийом препарату СЕДАРИСТОН не викликає сонливості вдень і при цьому покращує якість сну вночі. Варто зазначити, що СЕДАРИСТОН дозволено застосовувати навіть водіям авто та людям, чия праця пов’язана з посиленою увагою, за умови дотримання рекомендованої дози (Siepmann M. et al., 2002).

Детальніше...