Сухість шкіри, мозолі, тріщини

Листівка компанії «esparma GmbH» '2017

Формування мозолів і натоптенів, як наслідок надмірного утворення рогового шару (гіперкератоз). Поява тріщин в результаті порушення нормального обміну речовин у тканинах шкіри. Ці прояви є двома складовими однієї проблеми — надмірно сухої шкіри. Саме з неї починаються негативні зміни на шкірі стоп при цукровому діабеті.

Погано контрольований діабет порушує чутливість нервів, а також погіршує кровотік в судинах ніг, що підвищує ризик травм та інфекцій. У разі синдрому діабетичної стопи у хворого з'являються виразки на стопах, ураження суглобів і навіть кісток. Рани погано загоюються, в них розмножуються хвороботворні мікроби. У запущених випадках це стає причиною гангрени і, навіть, ампутації.  Це реальна загроза при діабеті.

Таємниця засобів серії Бальзамед – у їхньому складі: це цілий комплекс вкрай необхідних речовин. Бальзамед базаль містить молочну кислоту, що відлущує зроговілі ділянки, сечовину, яка зволожує, вітаміни А і Е та натуральні рослинні олії авокадо і жожоба, що пом’якшують шкіру. Вони разом активно усувають мозолі й натоптені та одночасно глибоко насичують шкіру вологою. Іншими словами, Бальзамед базаль незамінний, якщо шкіра стоп дуже суха, схильна до надмірного зроговіння. Щодо Бальзамед інтенсив – він позбавляє шкіру почервоніння та інтенсивно живить її, тому що крім відлущувальних компонентів містить ще й унікальну речовину – лінолеву кислоту, яка чинить протизапальну, загоювальну дію та посилює захисні властивості шкіри.

Не секрет, що канони краси в різні часи та епохи відрізнялися, і досить радикально. Привабливість широких стегон в очах однієї епохи змінювалася привабливістю широких плечей і осикою талії інший. Хоча, була одна єдина частина тіла, яка неодмінно привертала увагу цінителів прекрасного у всі часи - це ніжки. Розмір стопи, краса і здоров'я шкіри завжди були і залишаються головними родзинками привабливості жінки.