Допомога фармацевту

Рекомендуючи лише один препарат – АПІЗАРТРОН, фармацевт допомагає вирішити одразу три проблеми клієнта: 1) швидко усунути біль; 2) відновити рухливість у суглобах; 3) розігріти м’язи і запобігти травмам.

Евкабал СИРОП, відомий фітопрепарат від застуди та кашлю для всієї родини. Допомагає і при сухому, і при вологому кашлю з перших днів його появи. Препарат містить тільки натуральні компоненти, без барвників та ароматизаторів.

СЕДАРИСТОН — це не лише заспокійливий засіб, який допомагає вгамувати тривогу та дратівливість. Завдяки об’єднаній фітоформулі валеріани (50 мг) та звіробою (100 мг) СЕДАРИСТОН гармонізує роботу нервової системи — дозволяє людині стати врівноваженою, при цьому залишаючись активною (С.М. Ткач, 2019).

Завдяки унікальному поєднанню зволожувальних, відлущувальних та живильних компонентів, що входять до складу комплексу БАЛЬЗАМЕД, його рекомендація є доцільною на кожному з етапів виникнення сухості шкіри стоп — починаючи із згрубілості та закінчуючи болючими мікротріщинами (Сірмайс Н.С. та співавт., 2015). Компоненти БАЛЬЗАМЕД одночасно зволожують, відновлюють та захищають шкіру стопРекомендуючи БАЛЬЗАМЕД, фармацевт може зекономити час на підбір різних засобів, іноді з сумнівною ефективністю, а пацієнт не витрачає зайвих коштів.

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.