Склад препарату:

Діюча речовина - молочна кислота, сечовина, пантенол (провітамін B5), олійний розчин вітаміну A, токоферолу ацетат (вітамін E), масло авокадо, масло жолоба.

Допоміжні речовини: децилолеат, цетилстеариновый спирт, гліцерин, натрію цетилстеарилсульфат, трометанол, метилпарабен, пропілпарабен, вода.

Реєстраційне посвідчення № 05.03.02-03/54052 від 27.08.2014

  • надмірне зроговіння та сухість шкіри стоп, ліктів, колін
  • утворення натоптенів, мозолів
  • лущення шкіри
  • засіб для підготовки стоп до механічного педикюру
  • лікувальний щоденний догляд за проблемними ділянками шкіри (стопи, лікті, коліна), наприклад, при цукровому діабеті, варикозному розширенні вен, порушеннях метаболізму

Бальзам призначений для активного догляду за дуже сухою шкірою стоп, схильною до надмірного зроговіння (гіперкератоз). Позбавляє натоптенів та мозолів. Надає шкірі м’якість, гладкість, здоровий та доглянутий вигляд.

Компанія «еспарма ГмбХ» розробила два засоби для стоп – Бальзамед® Актив та Бальзамед® Інтенсив. Їх можна використовувати окремо один від одного. Але особливо відчутний ефект досягається при регулярному застосуванні обох кремів у комплексі:

  • Бальзамед® Актив краще застосовувати як денний засіб. Він швидко поглинається шкірою та не залишає слідів на одязі
  • Бальзамед® Інтенсив, який має більш насичену текстуру, найкраще підійде в якості нічного засобу

Рекомендується наносити бальзам на шкіру стоп, ліктів та колін, особливо на ділянки, що зазнають тертя та тиску. Наносити на чисту, суху шкіру. Втирати легкими масуючими рухами.

Бальзамеди призначені для лікувального щоденного догляду не тільки у здорових людей з проблемними ділянками шкіри, а навіть у хворих, наприклад, з порушеннями метаболізму або варикозним розширенням вен. Особливо важливий ефект досягається у хворих на цукровий діабет, у яких догляд за шкірою стоп є життєво необхідним завданням.

Бальзамед® Актив має збалансований склад відлущуючих (кератолітичних) компонентів, зволожуючих речовин, життєво важливих вітамінів і пом'якшувальних натуральних рослинних олій, які забезпечують Активне відлущування зроговілих ділянок шкіри та глибоке зволоження. Регулярний догляд за шкірою Ваших стоп з використанням Бальзамед® Актив захищає стопи від утворення натоптенів і мозолів, запобігає виникненню мікротріщин.

Молочна кислота – активно відлущує зроговілі клітини шкіри, зменшує натоптені та мозолі. Зволожує шкіру. Стимулює відновлення нормальних клітин.

Сечовина - збільшує здатність шкіри поглинати воду, глибоко зволожує шкіру, підвищує її проникність для вітамінів, підсилює відлущення зроговілих ділянок.

Вітамін A - сприяє розвитку здорової шкіри, захищає її від надмірного зроговіння і підвищує стійкість до інфекцій.

Вітамін E - зв'язує вільні радикали, захищає клітини шкіри від пошкоджень, викликаних порушенням обміну речовин.

Пантенол - прискорює заживлення дрібних ранок, покращує водний баланс.

Масло авокадо – швидко проникає в шкіру, пом'якшує та зволожує її, надає особливу еластичність.

Масло жожоба – дуже швидко всмоктується, не залишаючи жирних слідів. Покращує пружність, зволожує шкіру, знімає подразнення та почервоніння. При регулярному застосуванні попереджає лущення шкіри.

Бальзамед® Актив не містить ані барвників, ані ароматизаторів. Виробляється згідно з суворими вимогами фармацевтичної промисловості, що гарантує його безпечність, відмінну переносимість і чудовий профілактичний та лікувальний ефекти.

Не рекомендується застосовувати грудним дітям та дітям молодшого віку.

 

Не слід наносити на відкриті рани і пошкоджену шкіру. Уникайте потрапляння в очі та на слизові оболонки.

 
 

Корисні статті

Бальзамед. Лікувальний комплекс для догляду за стопами при діабеті

Листівка компанії «esparma GmbH» '2017

Формування мозолів і натоптенів, як наслідок надмірного утворення рогового шару (гіперкератоз). Поява тріщин в результаті порушення нормального обміну речовин у тканинах шкіри. Ці прояви є двома складовими однієї проблеми — надмірно сухої шкіри. Саме з неї починаються негативні зміни на шкірі стоп при цукровому діабеті.

Детальніше...

«На своїх двох» або як запобігти «діабетичній стопі»?

Погано контрольований діабет порушує чутливість нервів, а також погіршує кровотік в судинах ніг, що підвищує ризик травм та інфекцій. У разі синдрому діабетичної стопи у хворого з'являються виразки на стопах, ураження суглобів і навіть кісток. Рани погано загоюються, в них розмножуються хвороботворні мікроби. У запущених випадках це стає причиною гангрени і, навіть, ампутації.  Це реальна загроза при діабеті.

Детальніше...

Чари не казкові, а наукові

Таємниця засобів серії Бальзамед – у їхньому складі: це цілий комплекс вкрай необхідних речовин. Бальзамед базаль містить молочну кислоту, що відлущує зроговілі ділянки, сечовину, яка зволожує, вітаміни А і Е та натуральні рослинні олії авокадо і жожоба, що пом’якшують шкіру. Вони разом активно усувають мозолі й натоптені та одночасно глибоко насичують шкіру вологою. Іншими словами, Бальзамед базаль незамінний, якщо шкіра стоп дуже суха, схильна до надмірного зроговіння. Щодо Бальзамед інтенсив – він позбавляє шкіру почервоніння та інтенсивно живить її, тому що крім відлущувальних компонентів містить ще й унікальну речовину – лінолеву кислоту, яка чинить протизапальну, загоювальну дію та посилює захисні властивості шкіри.

Детальніше...

Для здоров'я шкіри

Бальзамед Інтенсив

Фармакологічна дія

Бальзамед® Інтенсив має унікальний склад живильних компонентів, зволожуючих речовин, життєво важливих вітамінів та пом'якшувальних рослинних олій, які забезпечують інтенсивне живлення і глибоке зволоження шкіри на стопах. Регулярний догляд за шкірою Ваших стоп з використанням Бальзамед® Інтенсив сприяє загоєнню мікротріщин, відновленню бар’єрної функції шкіри та її зміцненню.

Показання

Бальзам призначений для інтенсивного догляду за вразливою шкірою стоп, схильною до подразнення та утворення тріщин. Позбавляє почервоніння та інтенсивно живить шкіру. Дарує шкірі м’якість, гладкість, здоровий та доглянутий вигляд.

Протипоказання

Не рекомендується застосовувати грудним дітям та дітям молодшого віку.