Фармацевтична компанія «esparma GmbH» з Німеччини існує вже більше 130 років. Всі ці роки компанія неухильно дотримується принципа: створювати препарати, які гармонійно поєднують в собі надійні традиції німецької фармації та досягнення сучасних технологій. Саме всесвітньо відома німецька якість і наполеглива праця в ім'я пацієнта заклали основу для розвитку та процвітання компанії. Тому не дивно, що сьогодні препарати «esparma GmbH» відомі не тільки у себе на батьківщині, вони користуються повагою серед фахівців охорони здоров'я різних країн, і в тому числі України.

ПАРТНЕРСТВО

Компанія «esparma GmbH», яка знаходиться в Магдебурзі (Німеччина), займає гідне місце на висококонкурентному європейському фармацевтичному ринку. Вона має великий портфель препаратів власної розробки. За довгі роки діяльності «esparma GmbH» співпрацювала з різними фармацевтичними компаніями. З 2009 р. «esparma GmbH» входить до складу великого мультинаціонального фармацевтичного об'єднання «Aristo pharma GmbH» з центром в Берліні. Це партнерство дозволило компанії залучити додаткові інвестиції і прискорити свій розвиток.

РОЗВИТОК

В процесі свого вдосконалення компанія «esparma GmbH» робить ставку на вивчення цілющих властивостей натуральних компонентів, щоб максимально повно розкрити їх у складі своїх препаратів. Завдяки такій цілеспрямованій роботі продуктовий портфель компанії постійно поповнюється препаратами на основі натуральних інгредієнтів.

Сьогодні компанія «esparma GmbH» фокусує свою увагу на препаратах, які застосовуються в урології, діабетології, неврології, терапії, педіатрії, гінекології, продовжує активно просувати препарати, ефективність яких перевірена часом.

ВИРОБНИЦТВО

Необхідно відзначити, що, незважаючи на всі світові тенденції, які змушують шукати шляхи здешевлення виробництва та диверсифікації виробничих потужностей, «esparma GmbH», як і раніше, повний цикл виробництва препаратів здійснює в Німеччині. Адже один з головних принципів компанії - турбота про здоров'я пацієнта. Дотримуючись його, компанія прагне забезпечити доступність якісних, ефективних препаратів із сприятливим профілем безпеки, і для цього приділяє особливу увагу підтвердженню результативності лікування.

ПРЕПАРАТИ

Асортимент компанії «esparma GmbH» включає більше 30 найменувань оригінальних лікарських засобів, відомих рецептурних - ЕСПА-ЛІПОН, ЕСПА-КАРБ і безрецептурних препаратів, таких як: БАЛЬЗАМЕД, ЕВКАБАЛ сироп і бальзам, БЛЕМАРЕН, АПІЗАРТРОН, ЕСКУЗАН краплі. Фахівці «esparma GmbH» постійно працюють над удосконаленням виробництва і розробкою більш зручних форм випуску цих добре відомих препаратів, використовуючи для цього останні технології.

Компанія активно працює над тим, щоб нові бренди-бестселери, такі як СЕДАРИСТОН, СУСТАМАР, ЦИСТО-АУРИН стали доступними українським пацієнтам.

Працюючи над новими препаратами, компанія керується своїм девізом «Традиції та інновації» і постійно завойовує нові горизонти в сфері охорони здоров'я, щоб покращувати життя пацієнтів в різних куточках земної кулі.