Застосування α-ліпоєвої кислоти в клінічній практиці

Ефективність застосування альфа-ліпоєвої кислоти у важкохворих пацієнтів на COVID-19 може пояснюватися двома аспектами –  її антиоксидантними та протизапальними властивостями. Однак, обмежена кількість учасників дослідження позначилася на достовірності отриманих результатів. Тому для підтвердження ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні хворих на COVID-19 у критичному стані необхідним є проведення подальших, більш масштабних, досліджень.

Комплексна полівекторна дія АЛК: потужний антиоксидантний ефект, імуномодулювальний та протизапальний ефект привертають увагу клініцистів світу. З огляду на наведені дані спеціалісти вбачають чималі перспективи застосування АЛК у боротьбі з новою коронавірусною інфекцією.

Опубліковано в журналі «ДОМС» №4'2018

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) є ефективним протизапальним засобом, виводить токсини з організму, допомагає регенерувати тканини, захищає від атеросклерозу і серцево-судинних захворювань і стимулює продуктивність стовбурових клітин. ЕСПА-ЛІПОН (альфа-ліпоєва кислота) поліпшує живлення тканин, а також ефективно впливає на прочищення найдрібніших кровоносних судин і, таким чином, сприяє кращому загоєнню післяопераційних ран.

Одним із найбільш перспективних антиоксидантних препаратів для лікування нейропатії в пацієнтів із ЦД є АЛК. Її ефективність і сприятливий профіль безпеки підтверджені в результаті низки клінічних досліджень високої якості.