Застосування α-ліпоєвої кислоти в клінічній практиці

Ефективність застосування альфа-ліпоєвої кислоти у важкохворих пацієнтів на COVID-19 може пояснюватися двома аспектами –  її антиоксидантними та протизапальними властивостями. Однак, обмежена кількість учасників дослідження позначилася на достовірності отриманих результатів. Тому для підтвердження ефективності альфа-ліпоєвої кислоти у лікуванні хворих на COVID-19 у критичному стані необхідним є проведення подальших, більш масштабних, досліджень.

Комплексна полівекторна дія АЛК: потужний антиоксидантний ефект, імуномодулювальний та протизапальний ефект привертають увагу клініцистів світу. З огляду на наведені дані спеціалісти вбачають чималі перспективи застосування АЛК у боротьбі з новою коронавірусною інфекцією.

Опубліковано в журналі «ДОМС» №4'2018

Альфа-ліпоєва кислота (АЛК) є ефективним протизапальним засобом, виводить токсини з організму, допомагає регенерувати тканини, захищає від атеросклерозу і серцево-судинних захворювань і стимулює продуктивність стовбурових клітин. ЕСПА-ЛІПОН (альфа-ліпоєва кислота) поліпшує живлення тканин, а також ефективно впливає на прочищення найдрібніших кровоносних судин і, таким чином, сприяє кращому загоєнню післяопераційних ран.

Одним із найбільш перспективних антиоксидантних препаратів для лікування нейропатії в пацієнтів із ЦД є АЛК. Її ефективність і сприятливий профіль безпеки підтверджені в результаті низки клінічних досліджень високої якості.

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.