Артрит, артроз, біль у спині - лікуємо зовні

Опубліковано в журналі «Садівник і городник» №9(349)'2014

Комплексна робота трьох складових препарату дає можливість швидко та ефективно впливати на больову зону, а саме прогріти, зменшити біль та запалення. Мазь легко наноситься на шкіру, одразу відчувається тепло, що триває досить довго.

Опубліковано в журналі «Ссадівник і городник» №7(347)'2014 

Постійно користуюся АПІЗАРТРОНОМ і всім сусідам порадила цей препарат. Весну цього року я вже зустрічаю з радістю, бо завдяки моїм онукам у мене є надійний помічник від болю у спині, а отже робота на городі мене більше не страшить.

Опубліковано в газеті «Аргументи і факти» №15(1023)'2014

АПІЗАРТРОН дає одразу три ефекти - знімає запалення, зменшує біль та делікатно прогріває. Відтепер буду тримати АПІЗАРТРОН у нашій домашній аптечці, бо неможливо передбачити, коли може спіткати отака негода.

Опубліковано в газеті «Аргументи і факти» №13(1021)'2014

Я хотів би порекомендувати препарат для полегшення болю у суглобах, якому я довіряю. Це добре відомий не одному поколінню засіб на основі бджолиної отрути - АПІЗАРТРОН. Чому я обираю та рекомендую саме АПІЗАРТРОН? Бо моя матуся завжди користувалась цією маззю при болю в суглобах та спині. Я з дитинства запам'ятав його специфічний запах. Тож він тривалий час допомагає декільком поколінням, його ж пораджу й синові та внуку.