Артрит, артроз, біль у спині - лікуємо зовні

Опубліковано в журналі «Садівник і городник» №9(349)'2014

Комплексна робота трьох складових препарату дає можливість швидко та ефективно впливати на больову зону, а саме прогріти, зменшити біль та запалення. Мазь легко наноситься на шкіру, одразу відчувається тепло, що триває досить довго.

АПІЗАРТРОН ефективний при травматичних ушкодженнях м’язів, сухожиль, зв’язок, при запальних і дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, таких як артрит, ревматизм і артроз; при міалгії, ішіасі та радикуліті; використовується для розігріву м’язів, аби попередити виникнення травм та розтягнень.

АПІЗАРТРОН – трикомпонентний препарат з чітко вивіреними пропорціями активних речовин: стандартизованої бджолиної отрути, метилсаліцилату та зігріваючого компоненту – алілізотіоціанату. Такий збалансований склад мазі АПІЗАРТРОН чинить комплексний протибольовий, протизапальний і розігріваючий ефект і при цьому відповідає високому профілю безпеки.

Опубліковано в журналі «Ссадівник і городник» №7(347)'2014 

Постійно користуюся АПІЗАРТРОНОМ і всім сусідам порадила цей препарат. Весну цього року я вже зустрічаю з радістю, бо завдяки моїм онукам у мене є надійний помічник від болю у спині, а отже робота на городі мене більше не страшить.