Сухість шкіри, гіперкератоз, тріщини

Прикладами ефективних засобів, що застосовуються для лікування ксерозу, є бальзами для ніг БАЛЬЗАМЕД АКТИВ і БАЛЬЗАМЕД ІНТЕНСИВ («esparma GmbH», Німеччина), що містять сечовину (10%) і мають збалансований склад життєво важливих вітамінів і пом’якшуючих рослинних олій.

«Агов, любове моя!» -  віталася з  улюбленою парою босоніжок стильна й іронічна Керрі Бредшоу, персонаж культового американського серіалу «Секс і місто». Як і в відчайдушної Керрі, у кожної з нас є одна-дві пари босоніжок, до яких ми відчуваємо «неземну любов».  

Босоніжки –  літнє відкрите взуття, яке носять без колготок і панчіх. А отже, стопи мають бути ідеально доглянутими. Як досягти цієї мети?

Сухість (ксероз) шкіри стоп при цукровому діабеті - один з провокуючих чинників синдрому діабетичної стопи. Ксероз стоп є наслідком як загальної дегідратації на фоні декомпенсації цукрового діабету, так і автономної (вегетативної) діабетичної нейропатії, яка порушує іннервацію і регуляцію потових залоз.

Підготувала Ірина Старенька

Опубліковано в газеті «Здоров'я України» №6'2004

Здорова неушкоджена шкіра - природний бар'єр, що перешкоджає проникненню в організм токсичних речовин, інфекційних агентів і впливу на тканини несприятливих факторів навколишнього середовища. Одним з найбільш схильних шкідливим впливам ділянок шкіри є шкіра стоп, яка піддається значним механічним навантаженням, страждає від частих пошкоджень і досить інтенсивно забруднюється.

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.