Варикозна хвороба

ЕСКУЗАН – венотонік, створений на основі стандартизованого екстракту кінського каштану, має довгу і успішну історію застосування у терапії хронічної венозної недостатності (ХВН), посттромботичного синдрому, геморою, посттравматичних та післяопераційних набряків і гематом. Модернізація високотехнологічного виробництва esparma GmbH (Німеччина) дозволила створити нову сучасну форму випуску відомого венотоніка ЕСКУЗАН. Так, окрім традиційної – краплі, на ринку нині наявна новинка – ЕСКУЗАН ЛОНГ – капсули пролонгованої дії.

ЕСКУЗАН — сучасний венотонік з ендотелійпротекторними властивостями для лікування і профілактики ХВН. Механізм дії препарату охоплює практично всі ланки патогенезу ХВН й ефективний на всіх стадіях захворювання: чинить протинабрякову, протизапальну, венотонізуючу, судинозміцнювальну дії (Богачев В.Ю. та спів­авт., 2019). На відміну від місцевих засобів, ЕСКУЗАН потужно діє на всіх рівнях — оберігає і поверхневі, і глибокі вени. При регулярному застосуванні відчутно зменшує та усуває симптоми варикозу та геморою.

ЕСКУЗАН містить стандартизований екстракт кінського каштану, що має близько 20 активних компонентів, які посилюють дію один одного. Препарат не тільки нормалізує тонус вен, а й надійно захищає від пошкоджень ендотелій судин. Причому він потужно діє на всіх рівнях – оберігає і поверхневі вени, і глибокі. Дієвість ЕСКУЗАНУ підтверджена багаторічним успішним застосуванням мільйонами людей декількох поколінь.

На яку частину тіла, перш за все, звертають увагу чоловіки? Не варто ламати голову над цим питанням. За всіма соціологічними дослідженнями відповідь виходить одна: на ноги. А самою «старою, як світ» проблемою, яка може перешкодити красі ніг, вважається всім відомий варикоз. Це захворювання намагалися лікувати ще видатні лікарі стародавності Гіппократ, Авіценна, Гален.

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.