Варикоз

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №4'2016

Активною речовиною ЕСКУЗАНУ («Еспарма», Німеччина) є стандартизований екстракт насіння кінського каштану. Це складний біоактивний комплекс з понад 20 природних речовин, що сприяють нормалізації кровообігу, підвищуючи тонус венозних судин, знімають важкість ніг та набряки, запобігають утворенню судинних «сіточок», випинанню вен тощо. Діють вони, посилюючи активність одна одної, тому ЕСКУЗАН має більш потужний вплив на судини, ніж чистий есцин - головний компонент екстракту.

Опубліковано в журналі «Мой ребёнок» №7'2011 

Серед усіх рослинних противарикозних засобів препарати кінського каштану є найбільш дослідженими, ефективними та поширеними. «Ескузан Краплі» — саме такий зручний та дієвий екстракт насіння кінського каштану.

Cимптоми варикозного розширення вен може побачити не тільки досвідчений лікар - їх не можуть не помітити і самі пацієнти. Здається, невидимий художник малює по одним йому відомим зразкам вигадливу сіточку на ногах ... Ось тільки цей шедевр не доставляє естетичного задоволення нікому - ні жінкам, ні чоловікам.

На яку частину тіла, перш за все, звертають увагу чоловіки? Не варто ламати голову над цим питанням. За всіма соціологічними дослідженнями відповідь виходить одна: на ноги. А самою «старою, як світ» проблемою, яка може перешкодити красі ніг, вважається всім відомий варикоз. Це захворювання намагалися лікувати ще видатні лікарі стародавності Гіппократ, Авіценна, Гален.