З давніх-давен людство спостерігало і від­бирало все найкорисніше з живої природи. У стародавні часи медицина мала у своєму розпорядженні лише природні компоненти, сьогодні ж є можливість виготовляти комплексні препарати на основі натуральних складових. Одним із таких препаратів є мазь АПІЗАРТРОН, що створена на основі унікального природного компонента бджолиної отрути.

У давнину люди помітили, що після жалення бджолою підвищується життєвий тонус, покращується стан здоров’я. Багато мислителів усіх часів ретельно обмірковували дію бджолиної отрути, наприклад, Демокрит писав: «Мудрий той, хто з бджолою товаришує». Навіть Гіппократ лікував хворих за допомогою цього компоненту і зазначав: «Лікар лікує, а природа виліковує». Папа Іоанн XXI написав книгу про апітерапію «Скарби бідних», у якій розповів про широке використання меду, бджолиного воску і, найголовніше, отрути. Гален та Пліній говорили про бджолину отруту як про знеболювальний засіб, а також як про ліки, що сприяють загоєнню ран.

Спостережливість лікарів, вивчення здоров’я бджолярів, що зазнають численних укусів, дали змогу висловити гіпотезу про позитивну роль цих жалень. Якщо ви страждаєте від ревматизму, подагри, артриту, артрозу, болю у суглобах чи у спині, використавши мазь АПІЗАРТРОН, ви зможете відчути цілющі якості бджолиної отрути. Цей препарат вже тривалий час залишається на українському ринку одним з кращих засобів на основі бджолиної отрути.

Перед використанням у мазі АПІЗАРТРОН отрута живих бджіл проходить процес обробки, під час якої з неї вилучають все непотрібне і залишають тільки корисні речовини. Варто зазначити, що дія бджолиної отрути у складі препарату підсилена такими компонентами як метилсапіцилат та гірчична олія. Ці компоненти чинять знеболювальну та протизапальну дію. Гірчична олія розігріває місце нанесення мазі, а метилсапіцилат дає можливість глибокому проникненню усіх компонентів препарату у саме вогнище запалення.

Тож комплексна дія усіх складових АПІЗАРТРОНУ допоможе вам полегшити, зняти набряк та зменшити запалення. Наші предки хоч і не мали таких технологічних можливостей, як маємо ми, однак вони дослухалися і придивлялися до природи. І ті цілющі компоненти, що колись наші пращури змогли відкрити, сьогодні використовуються нами ще з більшою ефективністю, бо нам вдалося використати природні багатства у сучасній прогресивній медицині.

Опубліковано в газеті «Порадниця» №11'2014

Завантажити статтю в форматі PDF