Свіже повітря, драйв, позитивні емоції, романтика, казкові краєвиди. Все це — про гірськолижний туризм, один із найбільш популярних видів активного відпочинку взимку. З одного боку, це прекрасна нагода поєднати корисне з розвагою, а з іншого — підвищений ризик травматизму. До того ж невчасно нагадують про себе застарілі проблеми з опорно-руховим апаратом. Тому не забувайте заздалегідь попіклуватися про свої суглоби, спину та м’язи. Так важливо мати під рукою надійний лікарський засіб, здатний допомогти при всіх згаданих негараздах! Дуже вчасно компанія «esparma GmbH» попіклувалася про повернення на полиці аптек легендарного німецького препарату АПІЗАРТРОН, який вже більше 40 років незмінно користується популярністю серед пацієнтів та у фахівців охорони здоров’я.

Відома німецька компанія «esparma GmbH» непохитно дотримується стратегії «Збереження традицій і впровадження інновацій», тому з метою забезпечення ще більшої ефективності її препарати періодично стандартизуються і ретельно вивчаються в ході сучасних досліджень. Оновлення чекало і на АПІЗАРТРОН, який саме з цієї причини деякий час був відсутнім на українському фармринку. Наразі довгоочікуваний АПІЗАРТРОН повернувся — потужний, як завжди! А оновлення дизайну упаковки на більш сучасний відбулося для того, щоб привернути більшу увагу клієнта і допомогти аптеці швидше відновити високі обсяги продажу.

АПІЗАРТРОН — єдиний препарат на основі бджолиної отрути, офіційно зареєстрований в Україні в якості лікарського. На відміну від косметичних засобів, що останнім часом з’явилися в продажу, він пройшов безліч серйозних клінічних досліджень у різних країнах, це дає впевненість, що його терапевтична ефективність науково доведена і підтверджена практикою. АПІЗАРТРОН — трикомпонентний препарат з чітко вивіреними пропорціями трьох активних речовин: бджолиної отрути, метилсаліцилату та зігріваючого — алілізотіоціанату. Бджолина отрута, найбільш ефективний компонент сучасної апітерапії, — це справжня природна аптечка. Тому лікувальна мазь АПІЗАРТРОН здатна подолати чимало проблем завдяки палітрі різнобічних впливів бджолиного секрету. В першу чергу, дуже важливим є відчутний знеболювальний ефект. Місцево­анестезуюча дія настає досить швидко — як правило, через 5–10 хв після нанесення, і зберігається від декількох годин до 2–3 діб (Морозов Н.В., 2010). АПІЗАРТРОН підвищує інтенсивність циркуляції крові, усуває як гострий, так і хронічний больовий синд­ром при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату, відновлює пов­ну амплітуду рухів, рухливість у хребті та суглобах (Кривопалов-Москвин И.В., 2011; Малахов В.А., 2011; Bogdanov S., 2012). Метилсаліцилат — нестероїдний протизапальний засіб — другий компонент мазі. Завдяки малому розміру молекули він глибоко проникає в тканини і виявляє досить швидкий протизапальний ефект, сприяє нормалізації підвищеної проникності капілярів, покращує процеси мікроциркуляції, зменшує основні прояви запалення: набряк, біль та інфільтрацію (Горячев Д.В., 2004; Федина Т.П., 2004). Знеболювальний ефект АПІЗАРТРОНУ посилюється завдяки синергічній дії інгредієнтів бджолиної отрути: пептиду МСД та апаміну (Морозов Н.В., 2010). Алілізотіоціанат (гірчична олія) — третій компонент — виявляє місцевоподразнювальний ефект, викликаючи локальну гіпертермію та гіперемію, зумовлює цілющий зігріваючий ефект. АПІЗАРТРОН ефективний при травматичних ушкодженнях м’язів, сухожиль, зв’язок, при запальних і дегенеративно-дистрофічних захворюваннях суглобів, таких як артрит, ревматизм і артроз; при міалгії, ішіасі та радикуліті; використовується для розігріву м’язів, аби попередити виникнення травм та розтягнень (Амбарцумов Р.М., 2000; Морозов Н.В., 2010).

Рекомендуючи придбати лише один лікарський засіб — АПІЗАРТРОН — першостільник допомагає вирішити одразу декілька проблем клієнта: швидко усунути біль та відновити рухи; попередити хронізацію запального процесу; розігріти м’язи, суглоби, сухожилля та захистити їх від подальшого пошкодження.

АПІЗАРТРОН: ЛІКУЄ, долає БІЛЬ, приємно ЗІГРІВАЄ!

Опубліковано в тижневику «Аптека» №4(1225)'2020

Завантажити статтю в форматі PDF Джерело