На початку карантину наші співвітчизники масово скуповували все, що хоч якось може зарадити у разі зараження коронавірусом, часто не надаючи належної уваги своїм вже існуючим проблемам із здоров’ям. Під впливом паніки, що охопила чи не весь світ, не слід забувати про хронічні захворювання, які вже є, особливо їх багато у літніх людей. Тому під час епідемії доцільно перевірити свою аптечку та поповнити запаси ліків, якими часто користуєтеся або які можуть знадобитися в найближчому майбутньому. Порадьте клієнту поповнити її засобами, що використовуються при травмах та хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, що супроводжуються болем та запаленням, адже ця група захворювань займає 2-ге місце за поширеністю після серцево-судинної патології (Насонова В.А., 2002). За це клієнт вам буде вдячний. На які ж засоби для місцевого застосування доцільно звернути увагу? Перш за все, це має бути універсальний засіб з протибольовою, протизапальною активністю та розігріваючим ефектом. По-друге, він повинен мати сприятливий профіль безпеки, не чинити системного впливу, щоб не нашкодити імунітету, та, звичайно, бути ефективним. Саме таким лікарським засобом є мазь АПІЗАРТРОН («esparma GmbH», Німеччина) – баланс ефективності та безпеки!

Кому фармацевт може порекомендувати АПІЗАРТРОН?

АПІЗАРТРОН — препарат, актуальний мало не для всієї родини. Людям старшого віку його делікатне, але глибоке тепло допоможе впоратися з проблемою, коли в спину «стріляє» або шия «не повертається». Бабусям і дідусям АПІЗАРТРОН стане у нагоді як місцевий засіб у складі комплексної терапії хронічних запальних та дегенеративно-дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату. Апізартрон «must have» також і для людей середнього та молодого віку – усуне біль та скованість, що є результатом малорухливого способу життя, сидячої роботи та масової «смартфоніцізації» (класична поза – «носом в екран», – створює велике навантаження на шию, приводячи до остеохондрозу).

Фізично активні люди, що займаються спортом. Сьогодні в умовах пандемії стало дуже популярно покращувати імунітет з метою убезпечити себе від зараження, зокрема багато хто з цією метою активізував заняття спортом. Але прагнення інтенсивно «підтримати своє здоров’я», даючи непідготовленому організму надмірні навантаження, часто може закінчитися не тільки крепатурою, а навіть розтягненнями зв’язок та іншими травмами. Тому, якщо сталася травма, слід подбати про свій організм. Тут на поміч прийде АПІЗАРТРОН. А щоб попередити неприємні наслідки спорту без підготовки, також у нагоді буде АПІЗАРТРОН як розігріваючий засіб перед фізичними навантаженнями.

Люди, що цікавляться пероральними НПЗП для зняття гострого болю у м’язах та суглобах. Прийом НПЗП навіть при короткочасному застосуванні може викликати серйозні ускладнення з боку ШКТ. Тому доцільно порадити клієнту розпочати лікування з мазі АПІЗАРТРОН для місцевого застосування – і дієво, і безпечно одночасно!

Чому варто рекомендувати АПІЗАРТРОН?

АПІЗАРТРОН є лікарським засобом з доведеною ефективністю, що продемонстрована тисячу разів під час терапії захворювань опорно-рухового апарату та в ході ряду досліджень. Це суттєво відрізняє його від різноманітних БАДів та напів-косметичних засобів, які навіть за визначенням не можуть мати лікувального ефекту, не кажучи вже про наявність широкої доказової бази, яку має АПІЗАРТРОН (наприклад, Амбарцумов Р.М., 2000; Морозов Н.В., Амбарцумов Р.М., 2010).

АПІЗАРТРОН – трикомпонентний препарат з чітко вивіреними пропорціями активних речовин: стандартизованої бджолиної отрути, метилсаліцилату та зігріваючого компоненту – алілізотіоціанату. Такий збалансований склад мазі АПІЗАРТРОН чинить комплексний протибольовий, протизапальний і розігріваючий ефект і при цьому відповідає високому профілю безпеки.

Рекомендуючи АПІЗАРТРОН, фармацевт може бути впевнений, що радить лікарський засіб, ефективність якого при болю в суглобах та спині, а також при спортивних травмах, перевірена в ході численних досліджень та десятиліть успішного застосування. Клієнт буде вдячний фармацевту за таку цінну пораду.

Опубліковано в тижневику «Аптека» №13(1234)'2020

Завантажити статтю в форматі PDF Джерело