Коли відвідувачі аптеки скаржаться на біль у суглобах та в спині, я завжди згадую брата моєї мами. Мій дядько дуже пишався своєю фізичною формою. «Жінки кажуть, що в мене тіло 40-річного чоловіка!», — гордо вихвалявся він у свої 60 років. Проте хвороба суглобів не оминула навіть такого енергійного чоловіка. З роками суглобні хрящі потоншувались, нагадуючи про себе періодичними болями, а одного «нечудового» дня дядько не зміг впоратись зі щоранковою зарядкою. З того часу біль став стіною на заваді повсякденним радощам. Навіть улюблене порпання на дачі тепер супроводжувалось болем у суглобах.  Випробувавши на собі безліч народних методів, знесилений болем чоловік нарешті звернувся за порадою до племінниці. 

Порятунок суглобів

Екстракт із кореня МАРТІНІЇ запашної (гарпагофітум, Harpagophytum procumbens) допомагає при цілій низці проблем опорно-рухового апарату. Артроз, артрит, остеохондроз – ось основні мішені цього лікарського засобу. Екстракт МАРТІНІЇ вважається істинним хондропротектором, тому що його активні речовини переривають каскад реакцій, що пошкоджують хрящову тканину. Екстракт не тільки зупиняє дегенерацію суглобового хряща, але й може відновлювати функцію пошкоджених суглобів. А регулярне застосування препарату навіть сприяє потовщенню хряща! 

Найважливіша відмінність екстракту МАРТІНІЇ від інших засобів полягає в його різнобічних ефектах. Він одночасно діє у трьох напрямках: лікує суглобний хрящ як істинний хондропротектор, здійснює протизапальний ефект та знеболює.

Надійно та безпечно

Ні для кого не секрет, що тривалий прийом нестероїдних протизапальних препаратів,  підвищує ризик розвитку серйозних побічних ефектів. Тому пацієнтам з захворюваннями суглобів та хребта доводиться балансувати, вибираючи між ризиками та перевагами лікарських засобів. З екстрактом МАРТІНІЇ таких проблем не виникає — це вибір на користь ефективного та безпечного лікування. Екстракт МАРТІНІЇ безпечний навіть при дуже тривалому застосуванні і це неабияка перевага. Більш того, результати досліджень свідчать, що в 60% випадків такі хворі можуть зовсім відмовитись від прийому нестероїдних протизапальних препаратів, адже екстракт МАРТІНІЇ усуває запалення і біль, одночасно захищаючи опорно-руховий апарат.

Доступний кожному

Багатофункціональність екстракту МАРТІНІЇ надає можливість пацієнтам використовувати лише один лікарський засіб заміть трьох, дбаючи не тільки про здоров’я, але й про фінанси пацієнтів. До речі, ціна препарату у комбінації з найвищою європейською якістю завжди приємно дивує відвідувачів аптеки. В наш час це важливий фактор вибору, адже хронічні захворювання суглобів потребують довготривалого використання. 

Завдяки екстракту МАРТІНІЇ мій дідько подолав хронічний біль у суглобах і повернув собі радість активного життя. Впевнена, що не тільки він відчув на собі потрійну дію екстракту МАРТІНІЇ.  Приміром, у нашої аптеки вже є достатньо клієнтів, які стали постійними «поціновувачами» препарату на основі екстракту МАРТІНІЇ. Адже що може бути краще за життя без болю!

Опубліковано в журналі «Фармацевт Практик» №5(147)'2016

Завантажити статтю в форматі PDF Джерело

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.