Хрускіт у колінах або спині, скутість pyxiв, набряк та біль - це ознаки захворювань cуглобів (остеоартрозу, артриту, остеохондрозу тощо). Xвopi на тaкi недуги запитують в аптеках нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ) та хондромодулятори. Тобто щоразу їм доводиться купувати кілька медикаментів i витрачати багато грошей, а проблема не вирішується. Альтернативою таким засобам гідний стати СУСТАМАР («Еспарма»), який містить екстракт кореня мартінії запашної. Завдяки цій лікарській рослині препарат перешкоджає руйнуванню хрящів, зменшує запалення суглобів, сприяє усуненню болю та покращує рухливість. Отже, СУСТАМАР – це істинний хондропротектор, який є альтернативою НПЗЗ та хондромодуляторам. Багато людей можуть приймати його без ризику побічних ефектів замість таких засобів або в комбінації з ними. Це, безсумнівно, робить СУСТАМАР препаратом першого вибору для людей із захворюваннями суглобів та спини, до того ж якісною та доступною за ціною альтернативою.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №4'2016 

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.