Препарат-легенда

Лікарський препарат АПІЗАРТРОН від Еспарми на основі бджолиної отрути вже понад 40 років надійно допомагає пацієнтам позбутися болю у суглобах, м’язах, спині і якомога довше насолоджуватись повноцінним активним життям. На відміну від косметичних засобів, АПІЗАРТРОН справді лікує. АПІЗАРТРОН вже став легендою, тому продавати його просто: клієнт швидше придбає той препарат, що перевірений позитивним досвідом застосування.

Стандартизовані діючі речовини

Унікальний склад АПІЗАРТРОНУ був розроблений провідними фахівцями німецької фарміндустрії, а потужності виробництва препарату відповідають суворим Європейским стандартам. Дотримання стандартизації – це гарантія стабільно високої якості сировини, діючих речовин, умов виробництва, що гарантує незмінну ефективність та надійну безпеку препарату АПІЗАРТРОН від серії до серії. Влучна рекомендація препарату АПІЗАРТРОН розширить базу постійних клієнтів вашої аптеки.

Сила трьох

АПІЗАРТРОН має чітко вивірену стабільну пропорцію трьох діючих речовин: бджолиної отрути, алілізотіоціанату (гірчичної олії) та метилсаліцилату. Тому полівекторний лікувальний ефект препарату АПІЗАРТРОН стійкий та передбачуваний, а ризик виникнення алергічних реакцій зведений до мінімуму. Це дозволяє фармацевту з впевненістю та без вагань рекомендувати АПІЗАРТРОН клієнтам.

Швидко позбавляє болю

Бджолина отрута за своїми лікувальними властивостями – це справжня природна аптечка. Тому АПІЗАРТРОН чинить багатогранний лікувальний ефект з потужною протибольовою активністю. Місцева анестезуюча дія настає досить швидко, через 5-10 хвилин, і зберігається від кількох годин до 2–3 діб.

Потужно бореться із запальними явищами

Метилсаліцилат – нестероїдний протизапальний компонент АПІЗАРТРОНУ. Завдяки малому розміру молекули він глибоко проникає в тканини та зменшує основні прояви запалення на всіх рівнях ураження: біль і набряк. Таким чином, АПІЗАРТРОН усуває/значно зменшує гострий та хронічний больовий синдром, запобігає хронізації.

Огортає цілющим теплом

Алілізотіоціанат – зігріваючий компонент АПІЗАРТРОНУ, що дарує делікатне, цілюще тепло. Таким чином АПІЗАРТРОН розігріває м’язи, суглоби, сухожилля перед фізичними навантаженнями та після них, і надійно захищає від травм.

ЛІКУЄ! ЗІГРІВАЄ! БОЛЮ ПОЗБАВЛЯЄ!

Рекомендуючи лише один препарат – АПІЗАРТРОН, фармацевт допомагає вирішити одразу три проблеми клієнта: 1) швидко усунути біль; 2) відновити рухливість у суглобах; 3) розігріти м’язи і запобігти травмам.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №3'2020

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.