«Між молотом та ковадлом» – так часто характеризують свій стан літні люди, коли дають про себе знати суглоби. Бо якщо хоч раз закрутило у коліні чи прихопило спину, можна не сумніватися: цей біль періодично про себе нагадуватиме. Доведеться вибирати – чи звикати до нього, чи приймати знеболювальні, які погано впливають на шлунок. Допомогти вирішити цю дилему може працівник аптеки.

Стосується кожного

Щодня наші суглоби витримують колосальні навантаження, особливо якщо ми нехтуємо відпочинком. Та інколи й активне дозвілля несе у собі загрози. От, приміром, граєш з друзями у футбол чи танцюєш на черговому занятті. І ніби все гаразд, аж тут – раз! Несподіваний удар, невдалий рух – і біль пронизує коліно. У травмпункті лікар після огляду призначає і нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ), і мазь для зовнішнього застосування, і хондромодулятор. Здавалося, б сучасні ліки… То чому біль не відпускає?

Річ у тім, що через травму суглоб втрачає еластичність, а запалення заважає хрящовій тканині відновлюватися – ресурсів не вистачає. Така сама проблема і у… любителів малорухливого способу життя, що мають зайві кілограми. І чим більше вага тіла, тим важче суглобам: хрящ стоншується, кістка розростається, тому ходити стає дедалі важче. Пошкодження та деформація суглобів завжди супроводжуються запаленням та болем. 

Цінна інформація від першого столу

Суглоби під загрозою у будь-якому віці. Тому не дивно, що на біль у колінах чи плечах скаржаться навіть тридцятирічні. А серед тих, кому за 50, майже 70% людей страждають на остеоартроз. Бабусі й дідусі прагнуть продовжувати активне життя: онуків зі школи забирати, до приятелів на посиденьки ходити, а біль у колінних суглобах заважає… В аптеці такі відвідувачі зазвичай просять ті ж самі НПЗЗ, аби вгамувати біль. Як правило, такі препарати вони приймають роками, а то й десятиліттями. Досить часто, прибравши біль в суглобах, отримують неприємний «бонус» – диспепсію та важкість у шлунку. Трапляється, що дехто через це відмовляється від НПЗЗ і ладен терпіти біль… Як вирватися з-під молота та ковадла, тобто знайти оптимальне вирішення проблеми?

Тут першостольнику, як то кажуть, і карти в руки. Він може запропонувати дідусям та бабусям з хворими суглобами, а також молодим й активним з травмованими колінами та стопами для відновлення нормальної рухливості один препарат, але потрійної дії. Це СУСТАМАР – істинний хондропротектор з протизапальною та знеболювальною дією, що може замінити кілька засобів при лікуванні захворювань суглобів. Цей препарат і хрящ захищає, і біль та запалення усуває. Завдяки такій дії СУСТАМАР дає змогу уникнути зайвого медикаментозного навантаження на організм. Крім того, він допомагає ще й сімейний бюджет заощадити: замість 2–3 недешевих препаратів можна купувати тільки один. Незаперечною перевагою СУСТАМАРУ також є доступна ціна при незмінній німецькій якості.

Вирішуємо три проблеми одним ударом

До складу СУСТАМАРУ входить екстракт кореня мартінії, відомий тим, що захищає суглобовий хрящ  від руйнації зменшує запалення та біль у суглобах. Ці властивості підтверджені багатьма ґрунтовними європейськими дослідженнями. Зокрема, встановлено, що прийом сухого екстракту мартінії у вигляді таблеток по 480 мг дає змогу повністю припинити супутнє застосування НПЗЗ у 60%, а стероїдних протизапальних засобів – у 56% випадків остеоартрозу 1. Важливо, що відмовлятися від НПЗЗ пацієнти починають вже після першого тижня прийому СУСТАМАРУ. Разом з тим СУСТАМАР має прекрасну переносимість, що неодноразово підтверджено в дослідженнях, проведених у Німеччині. Це надзвичайно важливо, оскільки серед людей, які страждають на запальні захворювання опорно-рухового апарату, більшість – особи похилого віку, що мають супутні захворювання 2. 

Важливо те, що екстракт мартінії захищає клітини та запобігає руйнуванню хрящової тканини, а не просто заповнює дефіцит окремих її компонентів, як це роблять хондромодулятори. Тому СУСТАМАР є істинним хондропротектором. Цей німецький препарат вже понад 30 років користується неабияким попитом у пацієнтів європейських країн. Віднедавна він з’явився на вітчизняному ринку завдяки компанії «Еспарма». 

Переваги СУСТАМАРУ, без сумніву, оцінять літні люди, у яких восени зазвичай загострюються хронічні болі у суглобах чи спині. Доцільно розповідати про цей хондропротектор також тим постійним відвідувачам аптеки, які приходять за протизапальними, хондропротекторними засобами для суглобів або спини, чи поперековим корсетом або наколінником. Всі прагнуть зберегти свободу руху надовго. Завдяки вдалій рекомендації препарату, який надійно вирішує проблеми суглобів, – клієнти будуть вам дякувати щоразу, коли відвідуватимуть аптеку. Адже тепер замість декількох вони можуть приймати один препарат, який не зашкодить і дасть змогу швидко й безболісно долати найвищі сходинки!

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №10'2015

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.