Кажуть, що популярними та улюбленими можуть бути співаки, кіноактори, книжки. А от першостольники можуть продовжити цей перелік і упевнено додати туди… ще й сучасний німецький препарат від артрозу/артриту та остеохондрозу. Протягом літа про нього запитували в аптеках і бабусі, що скаржилися на біль у колінах, і дідусі, що трималися за поперек. Навіть тендітні танцівниці та кремезні спортсмени запитували той самий СУСТАМАР від компанії «Еспарма». Чому ж він користується таким попитом?

Потрібен усім – старим й молодим

Здавалося б, на болі в суглобах скаржаться лише геть старенькі. І це вже ні в кого не викликає подиву, адже скутість рухів та постійний біль часто є ознакою вікової хвороби – остеоартрозу. Та чому ці нарікання на симптоми першостольник дедалі частіше чує від молодих та активних? Причина саме в активності. Бо надмірні навантаження – у спорті, при заняттях танцями, фітнесом, різкі рухи та неправильний розподіл ваги – також можуть негативно впливати на суглобовий хрящ, провокувати його мікротравми та порушення рухливості суглобів. З’являється біль – ниючий, нечітко локалізований, що посилюється при навантаженнях і зменшується після відпочинку.

Достатній товарний запас

Щоб позбавити пацієнта цих дошкульних симптомів, раніше їм радили одразу три-чотири найменування недешевих ліків: нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), хондромодулятори, знеболюючі та в дуже важких випадках - кортикостероїди. Віднедавна вирішити усі проблеми з суглобами допомагає усього один препарат – СУСТАМАР. Він з’явився на фармацевтичному ринку кілька років тому і вже встиг завоювати прихильність і пацієнтів, і лікарів, і провізорів. Така велика популярність призвела до… його дефіциту: препарат розкуповували швидше, ніж він надходив в Україну! Та вже від початку осені СУСТАМАР у достатній кількості є у вітчизняних дистрибуторів, тож саме час подбати про товарний запас в аптеках. А коли заповните свої полички, не забудьте звернути увагу клієнтів на ціну цього європейського препарату: вона прийнятна для усіх наших співвітчизників. І обов’язково розкажіть про унікальний натуральний склад препарату.

Один замість трьох

Діюча речовина СУСТАМАРУ – екстракт кореня мартінії – відома тим, що перешкоджає руйнуванню хрящів, зменшує запалення та сприяє усуненню болю у суглобах та спині. Тож СУСТАМАР – це істинний хондропротектор з протизапальними та знеболювальними властивостями. Він може замінити кілька засобів при лікуванні захворювань суглобів. Тобто замість 2–3 недешевих препаратів зазвичай можна купувати один лише СУСТАМАР! Це дає змогу не тільки уникнути зайвого медикаментозного навантаження на організм, а й добряче заощадити сімейний бюджет.

Властивості СУСТАМАРУ підтверджені у багатьох ґрунтовних європейських дослідженнях. Зокрема, встановлено, що прийом екстракту мартінії у формі таблеток по 480 мг дає змогу повністю припинити супутнє застосування НПЗЗ у 60%, а стероїдних протизапальних засобів – у 56% випадків остеоартрозу. Важливо, що відмовлятися від НПЗЗ пацієнти зазвичай починають вже після першого тижня прийому СУСТАМАРУ. Разом з тим цей препарат має прекрасну переносимість, що  неодноразово підтверджено в дослідженнях, проведених у Німеччині*. Це особливо важливо для літніх людей, які потребують довготривалого лікування остеоартрозу та артриту.

Ось вам і секрет популярності СУСТАМАРУ серед ваших відвідувачів усіх вікових категорій. Тепер головне – вчасно задовольнити попит і старих, і молодих, всіх, хто прагне бути активними, незважаючи на проблеми з суглобами. Врахуйте те, що у листопаді стартує перша рекламна кампанія цього препарату, тож запитувати його стануть частіше.

Поповніть товарний запас СУСТАМАРУ – і аптека матиме зиск!

* Савустьяненко А. В. Эффективность экстракта мартинии душистой (Сустамар) при остеоартритах, поясничной боли и фибромиалгии: обзор исследований// Боль. Суставы. Позвоночник, №3(15)'2014.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №11'2016

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.