Ми так давно не танцювали. «Раз-два-три-чотири. Раз-два-три…» - заграв оркестр.  «Чотир-ррр-ррри» - простогнали мої суглоби.

Життя у русі

Нажаль, чим старша стає людина, тим більше «зношуються» її суглоби. Артрози та артрити належать до хронічних і прогресуючих захворювань суглобів, які частіше вражають людей старше 40–50 років. Тільки вдумайтесь в ці цифри - за поширеністю захворювання суглобів посідають друге місце після артеріальної гіпертензії (Насонова В.А., 2002). Для того, аби позбутися неприємних симптомів та повернутися, хоча б частково, до звичайного активного життя, пацієнтам доводиться тривало приймати лікарські засоби, іноді одночасно два-три препарати: знеболювальний, протизапальний,  хондопротектор. А це, звісно, зовсім не зручно як з огляду на негативний вплив препаратів на внутрішні органи, так і у плані фінансових витрат.

Ось чому варто звернути увагу на новий німецький препарат СУСТАМАР®, який представляє компанія esparma GmbH, Aristo Group (Німеччина).

СУСТАМАР® - тримай ритм!

«Раз» - СУСТАМАР® –– єдиний на фармацевтичному ринку України препарат, що містить екстракт мартинії духмяної у високій концентрації 480 мг. Це не просто хондопротектор. Дослідники довели комплексний механізм протизапальної, знеболювальної і хондопротекторної дії екстракту цієї рослини (Fiebich B.L. et al., 2012), чим не можуть похвалитися інші хондопротектори чи нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП). Останні навіть здатні викликати додаткове руйнування хрящів. Натомість, СУСТАМАР® не тільки гальмує руйнування внутрішньосуглобового хряща, але й сприяє його відновленню.

«Два» - Серед багатьох засобів СУСТАМАР® вирізняється ще й науково доведеною ефективністю. Так, грунтовні клінічні дослідження довели, що завдяки прийому цього препарату зменшується необхідність у застосуванні НПЗП та аналгетичних засобів (Leblan D. еt al., 2000), а в 60% випадків пацієнти взагалі можуть від них відмовитись .

«Три» - На відміну від НПЗП, СУСТАМАР® легко переноситься і не має негативного впливу на травний тракт і нирки. Відтак, курс лікування СУСТАМАРОМ® може бути настільки тривалим, наскільки це потрібно кожному з пацієнтів – 1-3 місяці двічі на рік або протягом всього року поспіль, а за потреби і довше. Крім того, високий рівень безпеки надає провізору впевненості в своїй рекомендації. Адже тепер можна не хвилюватися з приводу поради, яку ви дали клієнту з остеоартрозом або артритом.

«Раз» - Зручний режим прийому (двічі на добу) робить СУСТАМАР® препаратом вибору для людей усіх вікових груп та різної зайнятості.

«Два» - Ефект від прийому СУСТАМАРУ® є дозозалежним, тому  для людей з більш вираженими больовими симптомами можна підібрати відповідну дозу СУСТАМАРУ® - 2 таблетки двічі або тричі на добу.

«Три» - СУСТАМАР® можна назвати одним з найдоступніших препаратів, які чинять хондропротекторний ефект.  Доступна ціна німецького лікарського засобу є напрочуд вигідною для пацієнтів, які тепер мають змогу отримувати якісне європейське лікування найвищого ґатунку.  Водночас, ціна СУСТАМАРУ® є прибутковою для аптечних закладів, адже дає їм можливість збільшувати товарообіг та заробляти, не відпускаючи клієнта із аптеки без необхідного препарату.

Із СУСТАМАРОМ® тепер можливо майже все – крокувати сходами, вільно рухатись, навіть танцювати! І почали: Пам-пам-пам-пам  па-ра-ра-ра-ра  пам-пам-пам-пам….

Опубліковано в журналі «Фармацевт Практик» №5'2018

Завантажити статтю в форматі PDF Джерело

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.