Ключові слова: Гормональна замісна терапія, Клімактерична замісна терапія естрогенами, Гормони ЗГТ, Менопауза, Ендокринологія, Гінекологія, Медроксипрогестерон ацетат, Прогестиновий тест, Остеопороз, Норетиндрон, Безперервна комбінована замісна гормональна терапія, Прогестини, Фолікулостимулюючий гормон, Менструація, Легенева емболія, Валерат естрадіолу, Еспа-тибол.

Опубліковано '2017

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.