Найчастіше жінка з гострим циститом до того, як звернутися до лікаря, передусім біжить по допомогу в найближчу аптеку. Який препарат провізор може першочергового радити при циститі? Звісно, той, що не тільки знімає непрємні симптоми, а й допомагає впоратися з основними збудниками недуги. На відміну від багатьох інших рослинних засобів, цим критеріям повністью відповідає німецький препарат ЦИСТО-АУРИН («Еспарма»). Завдяки спазмолітичній, знеболювальній та протизапальній дії він ефективно позбавляє нестерпних симптомів. А завдяки широкій антибактеріальній активності та сечогінному ефекту ЦИСТО-АУРИНУ ви позбуваєтесь гострого циститу за п’ять днів і запобігаєте його переходу в хронічну форму. ЦИСТО-АУРИН – однозначно вдалий вибір за доступну ціну!

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №12'2015 

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.