Німецькі ліки Вашого вибору

Що, на вашу думку, може бути спільного у водія пасажирського транспорту та матусі дворічної дитини або у старенької бабусі та студента? На перший погляд – нічого. Однак усі ці люди нині нервують через економічну кризу, високі тарифи й ціни, особисті проблеми тощо. В аптеках вони часто запитують заспокійливе. Провізор знає багато таких засобів, але більшість з них спричиняють денну сонливість. А це зовсім небажаний ефект, в деяких випадках навіть небезпечний…

Швидкість реакції важлива всім

Якщо людина керує автомобілем або виконує роботу, пов’язану зі складними механізмами, то зрозуміло, що їй треба не дратуватися й бути пильною. Інакше можна на хвильку втратити над собою контроль і спричинити аварію. Однак для молодої жінки, яка займається вихованням дитини, теж важливий не тільки спокій, а і швидка реакція. Коли вона гуляє з активним, рухливим малюком, він повсякчас ризикує впасти й забитися чи подряпатися. Матуся повинна миттєво цьому зарадити. Старенька, яка переходить вулицю з інтенсивним рухом машин, має бути врівноваженою та зосередженою, щоб не потрапити під колеса. А студенту важливо опанувати свої нерви, перестати тремтіти та бути в тонусі під час складання іспиту, щоб його не завалити. Коротше кажучи, для всіх нас, дуже різних людей, важливі дві, здавалося б, протилежні речі – бути спокійним та, одночасно, бути в тонусі.

За великим рахунком, перестати нервувати та тривожитися через дрібниці або, навпаки, через глобальні речі зараз слід усім жителям України. Однак більшість людей, яким потрібен седативний засіб, це навіть не усвідомлюють. В аптеці вони запитують інші препарати, наприклад вітаміни, біостимулятори тощо. 

Тонкий баланс двох компонентів

У всіх випадках, коли людині потрібне заспокійливе, є сенс радити СЕДАРИСТОН. Він не тільки підтримає розхитані нерви та заспокоїть, але і не зумовить загальмованості та бажання подрімати вдень. Такі властивості суттєво відрізняють цей препарат від решти седативних засобів.

Активними речовинами СЕДАРИСТОНУ («Еспарма», Німеччина) є природні компоненти – стандартизовані екстракти валеріани та звіробою. Ці лікарські рослини відомі настільки давно, що довіряють їм всі. Втім, препарату подібної комбінації донедавна в Україні не було. В складі СЕДАРИСТОНУ валеріана покращує стан центральної нервової системи, знижує її збудливість різними подразниками, нормалізує сон, роботу серця та ШКТ. А звіробій гармонізує емоційний стан людини, надає їй жвавості та активності. Робота обох цих компонентів збалансована настільки тонко, що препарат забезпечує седативний ефект, усуває підвищену тривожність і водночас допомагає людині уникнути небажаної сонливості, зберегти високу працездатність та швидкість реакції. Така комбінація дієвих речовин валеріани та звіробою присутня лише в СЕДАРИСТОНі, вона підібрана настільки точно, що демонструє прекрасну ефективність. 

Сильніший за синтетичний препарат

Побутує думка, що рослинні препарати забезпечують м’який ефект порівняно з синтетичними засобами аналогічної дії. Здавалося б, діазепам – анксіолітик, який призначають, щоб позбавити людину страхів, тривоги та напруження, має бути потужнішим. Однак виявилося, що СЕДАРИСТОН перевершує його при регулярному застосуванні щонайменше протягом двох тижнів по 2 капсули два рази на день! За силою дії та рівнем безпеки він кращий за діазепам – це було наочно доведено в науковому дослідженні за участю 100 пацієнтів*. Вчені з’ясували, що СЕДАРИСТОН більш ефективний, ніж синтетичний препарат (77% проти 54%) та значно краще переноситься.

Отже, незалежно від статі, віку, роду занять – усім покупцям, яким потрібен седативний засіб, можна сміливо радити СЕДАРИСТОН. Це препарат, ефективність та безпека якого беззаперечно доведені наукою та досвідом. А поєднання здатності заспокоювати та зберігати активність є неповторним серед седативних засобів.

* Panijel M. (1985) Die Behandlung mittelschwerer Angstzustдnde. Randomisierte Doppelblindstudie zum klinischen Wirksamkeitsvergleich eines Phytotherapeutikums mit Diazepam. Therapiewoche, 41: 4659–4668.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №2’2016

Завантажити статтю в форматі PDF