Серед розмаїття хондропротекторів новий препарат СУСТАМАР («Еспарма», Німеччина) на основі екстракту мартінії запашної обовязково посяде почесне місце. Цей інноваційний препарат з особливим складом спрямований на лікування деструктивних захворювань – артрозів, колінного та кульшового суглобів. При його використанні досить швидко досягається знеболювальний ефект та полегшується рух в уражених суглобах. При тривалому вживання СУСТАМАРУ зупиняється деструкція хрящової тканини і хвороба перестає прогресувати. Препарат можна застосовувати як для монотерапії, так і в комплексному лікуванні.

СУСТАМАР виходить на фармацевтичний ринок з ціною, яку добре сприйматиме український споживач. Тож зустрічайте майбутню зірку – новий хондропротектор СУСТАМАР!

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №3'2014 

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.