Для лікування остеоартрозу німецька компанія «Еспарма» пропонує новий підхід – застосування рослинного хондропротектора СУСТАМАР, що містить екстракт коренів мартінії запашної. СУСТАМАР пригнічує утворення в тканинах суглобів ферментів, які відіграють ключову роль у руйнуванні хряща. Таким чином СУСТАМАР виконує функцію істинного хондропротектора, бо сприяє збереженню структури хряща. СУСТАМАР зменшує запалення і знеболює, блокуючи рецептори СОХ-2, але, на відміну від звичайних НПЗЗ, дає змогу проводити безпечне лікування впродовж аж до одного року. Клінічна ефективність препарату доведена у ряді європейських досліджень. Згідно з ними, препарат CУСТАМАР необхідно рекомендувати і молодим пацієнтам, і літнім людям як для монотерапії, так і в комплексі з іншими засобами при лікуванні захворювань суглобів.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №9(2)'2015

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.