Перевірений склад, надійний ефект – Евкабал бальзам
Сучасна медицина прагне досягти бездоганних результатів у лікуванні ГРВІ, тобто не допустити розвитку ускладнень та не завдати шкоди організму через використання синтетичних засобів. Тому все частіше в терапії застуд застосовуються перевірені часом засоби, наприклад соснова та евкаліптова олії. Визначальну роль в одужанні тут відіграють фармакотерапевтичні ефекти добре вивчених лікарських компонентів.
V ст. до н.е.
Перші згадування про цілющі властивості сосни в працях давньогрецького вченого Теофаста. У той час з лікувальною метою головним чином використовували скипидар – терпентинну олію, застосовуючи її у вигляді розтирань при прострілах та застуда. Практикувалися й парові інгаляції із сосновою олією.
1788 рік
Французький ботанік Шарль Луї Леритьє де Брютель виявив у Тасманії небачене досі європейцями дерево - евкаліпт. Згодом його завезли до Іспанії, звідки воно поширилося південною Францією та Африкою. Пізніше було доведено, що деякі види евкаліптових дерев виділяють у значній кількості терпени – речовини, наділені дезінфікуючими властивостями.
1805 рік
Евкаліптова та соснова олії застосовуються як дезінфікуючі засоби. Зараз їх відносять до олій сильної дії, оскільки вони в багатьох випадках перевершують такі препарати, як стрептоміцин, пеніцилін, карболова кислота. Доведено, що активні речовини обох олій (1,8-цинеол та терпен) здатні знищувати стрептококи, стафілококи, збудники дизентерії, червоного тифу тощо.
2001 рік
Прийом ванн з додаванням бальзаму Евкабал вважається найоптимальнішим, а для дітей у віці до 1 року - чи не єдиним можливим методом лікування запальних захворювань дихальних шляхів. Він поєднує у собі як дію компонентів через шкіру, так і безпосередньо на дихальні шляхи при вдиханні. Поліпшення мікроциркуляції після ванни з ефірними оліями сприяє посиленню потовиділення та очищенню поверхні шкіри від патогенних мікроорганізмів.
1960 рік
Створено Евкабал бальзам - унікальний засіб для лікування запальних захворювань дихальних шляхів. До його складу входять лише два компоненти - евкаліптова й соснова олії. Додаткові речовини, які б могли спровокувати алергійні реакції, -відсутні.
1980 рік
Доведено, що найкраще активні компоненти бальзаму Евкабал потрапляють до міжклітинної речовини та у кров при розтиранні. Вони розносяться до тканин та органів, у тому числі - легень. Крім того, завдяки випаровуванню з поверхні шкіри забезпечується ефект «сухої інгаляції».
2002 рік
Складові бальзаму підібрані таким чином, щоб забезпечити його гарну розчинність і стабільність у воді, водяній парі тощо. Парові інгаляції визнано найпростішим та найдієвішим способом зволоження дихальних шляхів та зменшення в’язкості слизу, що спрощує його виведення.
2010 рік
Завершилась низка досліджень, у яких було підтверджено терапевтичну ефективність бальзаму Евкабал, зумовлену взаємно потенційованою, імуномодулювальна та протизапальна дії. А терпен, активна речовина соснової олії, здатний покращувати мікроциркуляцію у легенях.
Завдяки сумарному впливу евкаліптової та соснової олій Евкабал бальзам:
- має противірусну та протимікробну активність
- значно зменшує спазм бронхів
- покращує дихання
Опубліковано в журналі «Містер Блістер» '2013