Відновлює нормальну роботу дихальної системи

Містить муколітик прямої дії ацетилцистеїн, що сприяє розрідженню і виведенню мокротин­ня з дихальних шляхів при гострому та хронічному бронхіті, а також при ГРВІ, що супро­воджується затяжним кашлем. Гармонійно доповнює протизастудну серію Евкабал esparma GmbH, Німеччина), препарати якої давно користуються великим попитом в аптеках України.

Стає все більш популярним у світі

Евкабал САШЕ є новинкою у лінійці Евкабал, а його молекула (ацетилцистеїн) найчастіше призначається серед муколітиків у всьому світі. Активна речовина препарату досконало вивчена, його властивості науково доведені. При прийомі ацетилцистеїну кашель зменшується зазвичай вже на третю добу лікування. Евкабал САШЕ містить ацетилцистеїн європейської якості від відомої німецької компанії, од­ного з найбільших виробників ацетилцистеїну в Європі.

Перешкоджає утворенню бактеріальних біоплівок

Нещодавні дослідження довели, що ацетилцистеїн запобігає розростанню у дихальних шляхах колоній бактерій (так званих біоплівок, які важко піддаються лікуванню, бо створюють власну систему захисту від ліків та факторів імунітету). Більше того, він скорочує їхню площу в бронхах та зменшує життє­здатність багатьох патогенів, а також сприяє виведенню мо­кротиння разом з біоплівками.

Сприяє зменшенню ризику ускладнень

За рахунок очищення дихальної системи (відновлення нор­мальної роботи війок-щіточок на слизовій оболонці) Евкабал САШЕ перешкоджає затяжному перебігу застудних захворю­вань та суттєво зменшує ризик ускладнень, які трапляються внаслідок активізації бактерій, зокрема, стійких до імунного захи­сту організму.

Запобігає пошкодженню легень у курців

Зазвичай курці гірше переносять ГРВІ з кашлем, ніж ті, хто не палить. Однак більшість з них навіть під час хвороби не здатні втриматися від своєї шкідливої звички. Евкабал САШЕ для таких людей - препарат вибору, оскільки він захищає дихальні шляхи не тільки від респіраторної інфекції, а й від пошкодження тютюновим димом.

Посилює ефективність бронхолітиків

Евкабал САШЕ має муколітичну, відхаркувальну, антиоксидантну, детоксикаційну, протимікробну дію, тому він синергетично збільшує ефективність бронхолітиків та деяких антибіотиків, а також зменшує токсичний вплив парацетамолу на печінку.

Має два дозування - для дітей та дорослих

Приймати препарат достатньо лише раз на день. У саше міститься порошок для приготування приємного на смак напою. Евкабал САШЕ з 200 мг ацетилцистеїну можна давати дітям віком від 6 років. А дорослим краще приймати Евкабал САШЕ 600 мг, що має полегшити навіть сильний кашель за кілька днів.

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.