Потужний венотонік з ендотелійпротекторними властивостями

ЕСКУЗАН містить стандартизований екстракт кінського каштану, що має близько 20 активних компонентів, які посилюють дію один одного. Препарат не тільки нормалізує тонус вен, а й надійно захищає від пошкоджень ендотелій судин. Причому він потужно діє на всіх рівнях – оберігає і поверхневі вени, і глибокі. Дієвість ЕСКУЗАНУ підтверджена багаторічним успішним застосуванням мільйонами людей декількох поколінь. Рекомендуючи ЕСКУЗАН, ви допомагаєте відвідувачу на багато років зберегти здоров’я судин, а отже, й організму в цілому. Він буде вдячний провізору за цінну пораду, а ви отримаєте постійного та лояльного клієнта.

Збереження здоров’я судин зсередини і краси ніг зовні

При регулярному застосуванні ЕСКУЗАН відчутно зменшує та усуває симптоми хронічної венозної недостатності, зокрема варикозу: набряки ніг, важкість, втому та біль у ногах, судоми литкових м’язів, свербіж шкіри – повертає легкість ходи, задоволення від активного життя. Зупиняє прогресування судинної сіточки, деформації вен на ногах – зберігає красу ніг. Курс лікування має бути хоча б двічі на рік тривалістю 1-3 місяці – це інвестиція у активне життя у майбутньому. Можна рекомендувати ЕСКУЗАН без сумнівів, коли потрібен надійний і перевірений часом венотонік.

Обов’язкова супутня рекомендація

Клієнту, який звернувся до аптеки по місцевий засіб для лікування варикозу, компресійний трикотаж, засіб для лікування геморою порадьте докупити ЕСКУЗАН. Така рекомендація значно посилить результативність терапії. На відміну від місцевих засобів, ЕСКУЗАН діє зсередини на суть проблеми венозної недостатності та варикозу. Застосування саме цього препарату може стати вирішальним у подоланні прогресування хвороби. Клієнти це оцінять та запам’ятають.

Високотехнологічне виробництво у Німеччині

Суворий контроль якості на всіх етапах виробництва, від збору сировини до пакування, згідно з європейськими стандартами GMP. Усі технологічні процеси відбуваються на території Німеччини. Виробництво постійно модернізується, і тепер ЕСКУЗАН представлений двома лікарськими формами: добре відомими краплями і новинкою – капсулами пролонгованої дії. Наявність двох форм випуску розширює цільову аудиторію препарату ЕСКУЗАН, тому ви зможете задовольнити вимоги всіх покупців, яким потрібен якісний венотонік.

Популярні краплі та новинка – капсули

Якщо для клієнта в пріоритеті зручність, порекомендуйте новинку – ЕСКУЗАН ЛОНГ капсули. Модифікована форма вивільнення діючої речовини дала змогу приймати його по 1 капсулі 2 рази на добу. Такий режим застосування сподобається людям, які працюють і дотримуються активного способу життя. Якщо ж для клієнта важливіша ціна – порекомендуйте ЕСКУЗАН краплі. Вартість ліків є вагомим аргументом для людей літнього віку. Ви ж у будь-якому разі будете у плюсі, бо допомогли клієнту й здійснили продаж товару.

Позитивний профіль переносимості

ЕСКУЗАН має кращу переносимість порівняно з деякими іншими венотоніками, які інколи зумовлюють дискомфорт у ШКТ такої інтенсивності, що пацієнти змушені переривати курс лікування. ЕСКУЗАН має добрий профіль безпеки і менше протипоказань, ніж синтетичні ліки. Крім того, сама оболонка капсули захищає ШКТ від подразнення. Це особливо важливо для людей, які мають хронічні патології органів травлення. Розповідаючи їм про добру переносимість ЕСКУЗАНУ, ви демонструєте свою турботу та високий професіоналізм. Це дуже високо цінується.

Доступна ціна

ЕСКУЗАН у рази доступніший за розкручені бренди, реклама яких оплачується, у кінцевому підсумку, з кишені покупця. Для наочності зробіть розрахунок вартості курсу лікування і денної дози – і клієнти зрозуміють, що лікування ЕСКУЗАНОМ допоможе їм заощадити кошти. За нинішніх умов така нетривіальна позиція аптеки є ознакою людяності і заслуговує на вдячність усіх ваших покупців.

Опубліковано в журналі «Містер Блістер» №5'2020

Завантажити статтю в форматі PDF

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.