З настанням теплої пори року в аптеці збільшується число клієнтів, які шукають ефективний засіб від проявів хронічної венозної недостатності (ХВН): набряки, біль, важкість та втома у ногах. Карантин посприяв ще більшому загостренню цієї проблеми: обмежене пересування, адже домівка стала і місцем проживання, і офісом; малорухливий «сидячий» спосіб життя; набір зайвої ваги. І як результат варикозна хвороба та геморой стали дійсно «захворюваннями цивілізації». Чим у даному разі може зарадити фармацевт і яку новинку українського фармацевтичного ринку доречно запропонувати клієнту?

Коли йдеться про ефективну фармакотерапію ХВН автоматично спадає на думку добре знайомий венотонік на основі екстракту насіння кінського каштана з успішною багаторічною історією продажів – ЕСКУЗАН («esparma GmbH», Німеччина), ефективність якого перевірена часом і позитивним досвідом застосування не одного покоління пацієнтів, фармацевтів та лікарів.

Потужності виробництва компанії постійно модернізуються, і тепер ЕСКУЗАН представлений не тільки добре відомими краплями, а і новинкою — ЕСКУЗАН ЛОНГ, – капсулами пролонгованої дії.

ЕСКУЗАН – сучасний курс на ефективність, безпеку та зручність

ЕСКУЗАН капсули являють собою сучасну систему модифікованого вивільнення діючої речовини (ДР) – пелети. Тим самим ДР рівномірно розподіляється у ШКТ, оптимізується фармакокінетична абсорбція ДР і її концентрація утримується у терапевтичному коридорі. Завдяки цьому забезпечується стабільний терапевтичний ефект та значно зменшуються ризики побічних ефектів, на відміну від лікарських форм зі звичайним вивільненням.

Крім того, спрощується схема прийому венотоніка ЕСКУЗАН — 1 капсула 2 рази на добу (зранку та ввечері). Такий зручний режим застосування сподобається клієнтам. Зазвичай курс лікування триває 1-3 міс і має проводитися хоча б 2 рази на рік — це інвестиція в активне здорове життя в майбутньому (Богачев В.Ю. та співавт., 2014). В одній упаковці ЕСКУЗАН ЛОНГ 60 капсул — це полегшує розрахунки необхідної кількісті упаковок для курсу лікування: 1 упаковка = 1 місяць лікування. 

ЕСКУЗАН – німецька якість, українська ціна

ЕСКУЗАН — сучасний венотонік з ендотелійпротекторними властивостями для лікування і профілактики ХВН. Механізм дії препарату охоплює практично всі ланки патогенезу ХВН й ефективний на всіх стадіях захворювання: чинить протинабрякову, протизапальну, венотонізуючу, судинозміцнювальну дії (Богачев В.Ю. та спів­авт., 2019). На відміну від місцевих засобів, ЕСКУЗАН потужно діє на всіх рівнях — оберігає і поверхневі, і глибокі вени. При регулярному застосуванні відчутно зменшує та усуває симптоми варикозу та геморою.

Рекомендуючи ЕСКУЗАН, фармацевт у будь-якому разі буде в плюсі — він допоміг клієнту й здійснив продаж товару, підвищивши прибутки аптеки. А наявність 2-х лікарських форм розширює цільову аудиторію препарату ЕСКУЗАН, тому фармацевт може задовольнити вимоги всіх покупців, яким потрібен якісний венотонік. Клієнтам, для яких найважливішою є ціна, порекомендуйте ЕСКУЗАН краплі — цей венотонік у рази доступніший за деякі відомі бренди* і при цьому не менш ефективний! Клієнтам, що працюють та ведуть активний спосіб життя запропонуйте спробувати новий ЕСКУЗАН ЛОНГ капсули, який трохи дорожчий, але має більш зручний режим прийому (лише 2 рази на день).

Отримавши раціональну рекомендацію, клієнти неодмінно будуть вам вдячні.

*У порівнянні з брендами, що входять у топ-20 лікарських засобів АТС групи 3-го рівня С05С, за кількістю спогадів лікарів і фармацевтів про промоції через візити медичних працівників, за підсумками 2019 р., за даними аналітичної системи дослідження ринку «PharmXplorer»/«Фармстандарт» компанії «Proxima Research».

Опубліковано в тижневику «Аптека» №17/18(1238/1239)'2020

Завантажити статтю в форматі PDF Джерело

Підтвердження, що відвідувач є спеціалістом

Отримання інформації про рецептурні лікарські засоби

Інформація, розміщена в даному розділі, призначена для медичних фахівців і працівників охорони здоров'я (мають середню або вищу медичну/фармацевтичну освіту).

Інформаційні матеріали про лікарські засоби та їх застосування, захворювання та їх лікування, представлені на сайті, надані лише для ознайомлення і не можуть бути керівництвом для самостійної діагностики і лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря та під лікарським наглядом.

У разі якщо ви не є фахівцем охорони здоров'я та приймаєте ці умови, компанія не несе відповідальності за можливі наслідки, які можуть виникнути в результаті самостійного використання інформації, розміщеної в даному розділі.

Цим я підтверджую, що я є фахівцем охорони здоров'я.